Menu Zamknij

Opinie

już ponad
0 +
zadowolonych kursantów!

Zapraszam do zapoznania się z opiniami osób, które uczestniczyły w moich kursach

Współpracuję z Krzysztofem już prawie rok. Wybór jego kursu to była bardzo dobra decyzja. To ekspert w swojej dziedzinie. Oferuje indywidualnie dostosowane tempo nauki oraz wsparcie 24/7.Jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i mimo to, że jest wymagający, posiada prawdopodobnie niewyczerpalne zasoby cierpliwości by wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Polecam wszystkim niezależnie od poziomu, z którego chcecie zacząć naukę.

Sebastian

Zdecydowałaś/zdecydowałeś się na samodzielną naukę programowania? Masz wrażenie, że błądzisz w gąszczu tych wszystkich dostępnych technologii i już sam/a nie wiesz czego i w jakiej kolejności się uczyć? Odpowiedzią na wszystkie Twoje programistyczne bolączki jest Krzysztof i jego wzorowo zorganizowane i dopracowane kursy. Sam swoją współpracę z Krzyśkiem rozpocząłem około pół roku temu i widzę ogromne postępy jeśli chodzi o swobodę pisania kodu w Javie. Oprócz niezliczonej ilości zadań praktycznych czekają na ciebie zagadnienia teoretyczne, które musisz przyswoić po to, żebyś w pełni rozumiał/a każdą najmniejszą część kodu.Poza uczestnictwem w kursie hybrydowym Java jestem jeszcze subskrybentem kursu online, który stanowi idealne uzupełnienie dla tematów poruszanych podczas spotkań grupowych i indywidualnych. Pewne zagadnienia są tam jeszcze dogłębniej opisane i wytłumaczone po to, żebyś powiększył/a swój warsztat programistyczny. Polecam współpracę z Krzysztofem!

Marcin

Jeśli uważasz, że nie istnieje osoba wszechwiedzącą w kwestii programowania to znaczy, że jeszcze nie poznałeś/poznałaś Krzysztofa 🙂 Współpracujemy rok i uważam, że to był bardzo dobrze wykorzystany czas. Serdecznie polecam wszelkiej maści kursy w KM Programs – zajęcia grupowe, indywidualne lub kursy online. Krzysztof jest wymagającym nauczycielem, ale tylko ciężka praca zapewnia efekty.W końcu nie może być wątpliwości kto ma dostać pracę:)

Jakub

Zaczęłam uczyć się od zera u Krzyśka 4,5 roku temu. Po roku znalazłam pracę, po krótkim czasie zmieniłam na lepszą (fajniejsze technologie). W miedzyczasie szkoliłam się dalej u Krzyśka i dostałam w pracy dwie podwyżki 40%.Bardzo polecam zajęcia! Czy to na początku – od zera (to naprawdę jest dla każdego! Krzysiek idealnie tłumaczy abstrakcyjne dla świeżaka pojęcia) czy po jakimś czasie, kiedy jesteś programistą i dalej potrzebujesz się uczyć. Ilość wiedzy, zasobów, dokumentacji w internecie przytłacza, za to na spotkaniach z Krzyśkiem masz wszystko idealnie usystematyzowane. Jest program, idziemy nim, nie musisz się miotać i szukać wszystkiego po internecie. Co nie znaczy, że jest łatwo – Krzysiek daje dużo teorii i zadań do pracy własnej i jest zawsze otwarty na pomoc. Dziękuję za świetną robotę!

Justyna

Miałem kilka podejść do programowania, ale to Krzysiek sprawił, że stało się to dla mnie atrakcyjne. W prosty sposób i z pasją przedstawia każde zagadnienie. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać na swoich szkoleniach. Każdy problem bardzo szybko wytłumaczy i pokaże jak w łatwy sposób rozwiązać i zapisać, aby kod był czysty i przejrzysty. Na kursach nie tylko ważna jest praktyka, ale też wstęp teoretyczny, żebyś wiedział co i dlaczego stosujesz. Jeśli tracisz motywację, Krzysiek potrafi ją przywrócić i zachęcić do dalszej pracy. Polecam, bo dla mnie wykonuje świetną robotę i dużo się mogę nauczyć dzięki Niemu.

Marek

U Krzyśka zacząłem uczyć się Pythona pod koniec października 2021. Szkolenie jest naprawdę przemyślane, uporządkowane. Ogromną zaletą jest to, że kursy stale są ulepszane/aktualizowane wraz z nowymi wersjami danego języka. Forma hybrydowa kursu (spotkania indywidualne + grupowe) pozwala na efektywne opanowanie materiału. Posiada indywidualne podejście do każdego kursanta. Jest świetnie przygotowany do zajęć, a na spotkaniach indywidualnych rozwiewa każdą wątpliwość. Serdecznie polecam!

Wojciech

Z Krzysztofem zacząłem współpracę pod koniec stycznia. W trakcie kursu oprócz ogromnej ilości zadań praktycznych, realizowane są zagadnienia teoretyczne, które są niezbędnym uzupełnieniem wiedzy praktycznej. Dzięki hybrydowemu systemowi nauczania, wiedza jest systematycznie pogłębiana, weryfikowana i utrwalana. W razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc Krzysztofa. Kurs polecam każdemu kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Filip

Rozpocząłem współprace z Krzysztofem w styczniu 2022 roku. Wcześniej przez kilka miesięcy uczyłem się na własną rękę ale w pewnym momencie zabrakło przejrzystości w tym jakie kolejne kroki powinienem podejmować. Wtedy aby nie marnować czasu na uczenie się zbędnych/ przestarzałych rzeczy stwierdziłem, że muszę znaleźć kogoś kto uporządkuje i rozjaśni tok nauki. Telefon do Krzysztofa, pierwsze spotkania i zderzenie z rzeczywistością. Jakość tego co uczyłem się sam była marna i temat trzeba zacząć od początku. Trzeba zrozumieć “flow” Krzysztofa i to zaakceptować… i robić zadania, dużo zadań. Kilka spotkań i temat się rozjaśni. Nie bez znaczenia jest też wsparcie psychologiczne, bo nauka programowania to nie jest prosta droga i nie raz pojawi się zwątpienie. Na dzień dzisiejszy żałuję tylko, że nie poznałem Krzysztofa pół roku wcześniej…

Jakub

Szkolenie z programowania w języku Python u Krzyśka rozpocząłem w listopadzie 2021 roku. Zakres merytoryczny, przystępność przekazywanej wiedzy jak i wysoka jakość przedstawianych materiałów, skłoniła mnie do zapisania się w kwietniu 2022 na kolejne szkolenie z Web Developmentu. Krzysiek jest profesjonalnym nauczycielem który wkłada ogrom pracy i serca w to co robi, a jego kursy są stale aktualizowane i rozwijane o najnowszą wiedzę ze świata technologii. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy oraz z progresu jaki osiągnąłem nie tylko w obszarze pisania porządnego i czytelnego kodu ale również ze znacznego poszerzenia mojej wiedzy teoretycznej. Najcenniejsze dla mnie są spotkania indywidualne z code review na których jest skrupulatnie analizowany kod który wcześniej napisałem. Otrzymuję wtedy bezpośredni feedback o jakości mojego kodu, jego błędach i możliwościach jego dopracowania i zoptymalizowania. Szczerze polecam kursy u Krzyśka.

Karol

Współpracuję z Krzyśkiem już od dość dawna. Jest istnym programistą renesansu, który ciągle wyszukuje nowe technologie i jego kursy są zawsze najbardziej aktualne. Na jego kursach teoria z praktyką jest odpowiednio wyważona, więc nie ma nudy a z drugiej strony wiesz jak i dlaczego daną rzecz stosować. Dodatkowym atutem jest motywacja z jego strony. Nie ma głaskania po główce i udawania, że nic się nie dzieje jak się obijasz. Trzeba się nastawić na ciężka i intensywną prace, która jednak później mocno procentuje gdy idzie się na rozmowę kwalifikacyjną z totalnym spokojem, po tym jak Krzysiek odpowiednio Cię przeczołga na swoich spotkaniach 😉 Gorąco polecam. Jak już raz spróbujesz to nawet po zdobyciu pracy i doświadczenia, będziesz do niego wracał/a po kolejne i nowsze porcje wiedzy.

Krzysztof

O tym, że Krzysiek jest świetnym nauczycielem, możecie przekonać się w innych opiniach. Ja chciałem dodać, że jest też świetnym człowiekiem. On nie tylko robi wszystko byś dostał/dostała pracę w IT, ale on naprawdę chce byś ją dostał/dostała. Tak się złożyło, że mi pomógł nie tylko w uzupełnieniu wiedzy technicznej, jednak przekazywanie jej, jest u Krzyśka na najwyższym poziomie. Dostanie pracy to tylko kwestia czasu, a ten czas jest zależny tylko od Ciebie. Naprawdę bardzo polecam kursy Krzyśka.

Mateusz

Jeśli szukasz dla siebie wymagającego i wspierającego mentora, który jest na bieżąco z najnowszymi trendami w branży IT – trafiłaś/eś idealnie. Zaczęłam uczyć się Javy samodzielnie i byłam o krok od poddania się. W tym czasie znalazłam kurs Krzysztofa, minęło kilka miesięcy i w ciągu nich zrobiłam spore postępy. Każda lekcja to ogromna dawka wiedzy przekazana z pasją i zaangażowaniem, nastawiona na przygotowanie ucznia do pracy komercyjnej. Krzysztof potrafi przekazać trudne zagadnienia w przejrzysty i zrozumiały sposób, kładzie nacisk na dobre praktyki programistyczne. Zadania domowe poruszają dany temat z każdej strony i otwierają na różne sposoby rozwiązania tego samego problemu. Zagadnienia są opracowane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować kursanta do rozmowy kwalifikacyjnej. Krzysztof odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i w razie trudności wskazuje kierunek. Daje on od siebie 100% i pozytywną energię – w takiej atmosferze nie brakuje motywacji do rozwiązywania wymagających zadań i systematycznej nauki.

Alicja

To co wyróżnia zajęcia z Krzysztofem od innych to fakt, że na jego zajęciach poznaję najnowsze rozwiązania i technologie ze świata IT. Mam pewność, że to co Krzysztof pokazuje i wyjaśnia na zajęciach jest aktualne lub (obserwując trendy na świecie) będzie w najbliższym czasie na topie. Sposób, w jaki Krzysztof przekazuje swoją wiedzę i umiejętności nie pozostawia nic do życzenia – dla mnie jest to strzał w dziesiątkę. Zajęcia z Krzysztofem pozwalają bez problemu pogodzić naukę z życiem prywatnym i zawodowym. Niezdecydowanym, gorąco polecam!

Piotr

Uczę się z Krzyśkiem Javy od ponad roku. Rozpoczęcie z nim współpracy to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć by zrealizować niełatwy cel, jakim jest przebranżowienie się. Zaczęliśmy od zupełnych podstaw, w chwili obecnej czuję, że wejście do świata IT to kwestia paru miesięcy. Wszystko to przy pracy na pełen etat i licznych obowiązkach rodzinnych.
Wiedza przekazywana na zajęciach jest aktualna i ma lekką formę, z dawką dobrego poczucia humoru. Nawet zawiłe na pierwszy rzut oka tematy Krzysiek potrafi wytłumaczyć prostymi słowami. No i przede wszystkim – bardzo skutecznie zaraża pasją do programowania. Polecam !

Szymon

Uczęszczam na kurs od 3 miesięcy. Kurs jest bardzo przemyślany, pozwala na naukę kolejnych zagadnień w uporządkowany sposób i przede wszystkim dobrze je zrozumieć. Duża ilość zadań teoretycznych i praktycznych pozwala utrwalać nowe zagadnienia. Krzysztof posiada dużą i aktualną wiedzę, uczy dobrych praktyk oraz skutecznie motywuje do systematycznej nauki.

Joanna

Jeśli chcesz wejść do branży IT i zastanawiasz czy wybrać kolejny kurs internetowy, czy współpracę z Krzysztofem, to zainwestuj w siebie i wybierz Jego na swojego mentora. Zaczynałem naukę z różnymi kursami, ale poziom wiedzy jaki przekazywały nie ma podjazdu do jakości jaką otrzymasz w trakcie tej współpracy. Mogę śmiało powiedzieć ze swojego doświadczenia, że zadania proponowane w innych kursach, po poligonie który przejdziesz tutaj są dziecinnie proste. Poza tym w pakiecie otrzymasz również pasję do programowania, ludzkie podejście do Ciebie jako ucznia jeśli czegoś nie rozumiesz, wysoki poziom współpracy. Krzysztof nie traktuje Cię jako maszynki do zarabiania pieniędzy, jesteś pod Jego skrzydłami i jesteś dla Niego ważny, i pragnie przygotować Cię jak najlepiej do wejścia w tą branżę, bo później jesteś Jego wizytówką, to moje odczucia. Poza tym nie dość że On cały czas pracuję nad ulepszeniem trybu nauczania, to również cały czas rozwija swój warsztat programistyczny, dzięki czemu Ty jako uczeń jesteś na bieżąco z tym co się pojawia. Żeby nie było za słodko, jeśli się zdecydujesz na tą współpracę to zapomnij o życiu jak dotychczas. Zacznie się jazda bez trzymanki, zacznie się nauka na wysokim (jak na początkującego i w porównaniu z kursami w internecie) poziomie, zaczną się zadania przy których trzeba będzie się nagłówkować, zaczną się momenty zwątpienia, po których nastąpią momenty radości że udało się dowieźć kolejny temat. To wszystko sprawi że kiedy zaczniesz wysyłać pierwsze CV i pójdziesz na pierwszą rozmowę, to będziesz dysponował większą wiedzą i umiejętnościami, od wielu kandydatów którzy starają się o tą samą pracę. Polecam każdemu komu naprawdę zależy na przebranżowieniu i poważnie podchodzi do tematu, bo (co może wydawać się zabawne) programowanie ma nawet wpływ na Twoje życie i to jak później postrzegasz problemy i je rozwiązujesz.

Mariusz

Pierwsza współpraca z Krzysztofem pozwoliła mi na wejście do branży IT, nie jako programista dlatego po dłuższej przerwie postanowiłem kontynuować z nim współpracę. Było to kilka lat temu i od tej pory Krzysztof rozwinął swoje kursy i można czerpać jeszcze więcej ze współpracy z nim. Wiedza przekazywana jest w bardzo łatwy sposób, jest do wyboru dużo spotkań grupowych na, których bardzo szybko będziesz poznawał nowe rzeczy. Po spotkaniach teoretycznych, dostajesz zadania praktyczne do rozwiązania, które pomagają Ci przekuć teorie w praktykę. W tym momencie wszystko zależy już od Ciebie i czasu, który poświęcisz na samodzielne rozwiązanie zadanych problemów. Jeśli szukasz osoby, która wprowadzi Cię do świata IT to dobrze trafiłeś.

Łukasz

Po 4 miesiącach pracy z Krzysztofem dostałam pierwszą pracę w IT. Szybko uzupełnił braki wiedzowe samouka oraz wyjaśniał wszystkie procesy zachodzące w kodzie. Dzięki systematycznej kontroli pracy szybko nauczyłam się systematyczności, nie miał również problemu z odpowiadaniem na nawet najbardziej beznadziejne pytania. Polecam bardzo!!!

Diana

Współpracę z Krzysztofem rozpocząłem w czerwcu 2020 i uważam, że była to bardzo dobra decyzja.
Krzysztof posiada wszechstronną wiedzę w tematyce IT, którą w skuteczny i jasny sposób przekazuje podczas spotkań. Wykazuje się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które prezentuje są wysokiej jakości i idą z najnowszymi trendami.
Taki sposób prowadzenia zajęć świadczy o tym, że to co robi, jest wykonywane z ogromną pasją.
Nie spotkałem się wcześniej z tak wysokim poziomem prowadzenia kursów. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka profesjonalnych i wysokiej jakości szkoleń.

Dawid

Krzysiek ma olbrzymią wiedzę, którą na bieżąco aktualizuje. Potrafi przekazać ją w prosty i przystępny sposób. Na kursie jest dużo zadań praktycznych i teoretycznych które pomagają utrwalić wiedzę. Pracujemy już ze sobą prawie rok i naprawdę bardzo polecam!
Wszystkie zagadnienia poruszane na kursie to aktualne praktyki z którymi na pewno spotkacie się w pracy przy projektach.

Piotr

Zdecydowałem się na kurs u Krzysztofa po kilku latach pracy w branży IT. Już po pierwszej lekcji uświadomiłem sobie jak często pisałem kod intuicyjnie bez wiedzy o tym, co się dzieje “pod spodem”. Każda lekcja to ogromna dawka informacji, które wykorzystuję na co dzień w pracy.
Co 3 miesiące mam mega stresujące interview, które motywuje mnie do systematyczności w nauce. Trzeba przysiąść i solidnie się przygotowywać, ale efekty przychodzą bardzo szybko.

Łukasz

Współpracuję z Krzyśkiem już 3 miesiąc. Progress jaki odnotowałem przez ten okres jest nie do opisania. Przed rozpoczęciem kursu wydawało mi się, że umiem sporo, ale Krzysiek tylko mi uświadomił w jakim błędzie byłem. Każde zajęcia to ogromna dawka wiedzy począwszy od wyjaśnienia zagadnień w teorii, do płynnego przechodzenia w praktykę.

Oczywiście, Krzysztof to bardzo wymagający nauczyciel, po każdych zajęciach dostaję dużą pulę zadań praktycznych i teoretycznych, które przygotowują do interview i pozwalają trenować nowo poznane zagadnienia.

Polecam z całego serca! 🙂

Jan

W skrócie zajęcia z Krzyśkiem to niesamowita organizacja i umiejętność przekazania wiedzy. Po każdych zajęciach czuje, że nauczyłem się czegoś wartościowego oraz jestem pełen zapału do pracy i nie mogę się doczekać aż zacznę wykorzystywać nowe umiejętności w swoich projektach.

Zajęcia z Krzyśkiem zacząłem pod koniec czerwca i spokojnie mogę powiedzieć że ani jedna godzina nie była zmarnowana. Skończyłem też bardzo popularny bootcamp w Polsce, i gdybym miał podjąć decyzję jeszcze raz, to bez wahania zrezygnowałbym z bootcampu i skierował się do Krzyśka.

Polecam każdej osobie która chce zostać programistą/programistką. Z Krzyśkiem to tylko kwestia czasu a prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu to 100%!

Paweł

Przed rozpoczęciem kursu moja wiedza z programowania była znikoma. Kurs pozwolił mi się szybko rozwinąć. Świetnie zorganizowane zajęcia – program bardzo intensywny, ciekawy i nowoczesny. Człowiek nie uczy się tylko “starego programowania”, kurs daje też możliwość poznania najnowszych rozwiązań i tricków (nawet tych mało popularnych). Krzysztof wymaga systematyczności i poświęcenia czasu na pracę własną. Często trafiałem na sztywnych i oschłych nauczycieli, tutaj mam do czynienia tylko z bardzo fajną atmosferą. Takie intensywne, ale przyjemne zajęcia szybko dają pozytywne efekty.

Szymon

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Krzysztofem, zajęcia są super zaplanowane, przemyślane i nic nie jest dziełem przypadku. Krzysztof jest wymagającym nauczycielem, ale przynosi to same korzyści. Osobiście jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Krzyśka i jego wiedzy. Jeśli ktoś chce się nauczyć programować to z całą pewnością to jest odpowiednia osoba.

Radek

Współpracę z Krzysztofem podjąłem ponad pół roku temu i jestem bardzo zadowolony z przebiegu naszej dotychczasowej współpracy. Na spotkaniach Krzysztof pełni rolę zarówno nauczyciela, jak i motywatora. Kurs programowania jest bardzo intensywny, obszerny, bogaty w wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, a sam korepetytor jest pasjonatem programowania, dzięki czemu na zajęciach przemyca sporo ciekawych i niebanalnych rozwiązań i sztuczek. Jest to już mój drugi korepetytor i tym razem podjąłem słuszną decyzję. W tym przypadku nie ma problemu, żeby umówić się na wspólny termin. Co więcej, w przeciwieństwie do poprzedniego korepetytora, kurs jest naprawdę intensywny i dobrze zaplanowany, nie ma sytuacji, że nauczyciel nie ma pomysłu co dzisiaj z Tb robić, więc tutaj naprawdę czujesz, że się rozwijasz. Dlatego z czystym sumieniem polecam współpracę z Krzysztofem 🙂

Łukasz

Chociaż pracuję w IT już jakiś czas, w dalszym ciągu współpracuję z Krzyśkiem. Dzięki temu jestem w stanie ciągle uczyć się nowych rzeczy, poszerzać możliwości i po prostu świetnie się przy okazji bawić. Krzyśka wiedza zapewnia, że nawet jeżeli znasz jakiś temat dobrze – dowiesz się czegoś nowego. Nie ma lepszego nauczyciela na tej ani na innej stronie, który zmotywuje Cię do pracy tak, jak on. Jeśli zależy Ci na prawdziwych efektach i zrozumieniu programowania na serio – Krzysiek to jedyny słuszny wybór.

Jakub

Zacząłem naukę javy z Krzyśkiem pracując już ponad rok komercyjnie i muszę przyznać, że była to świetna decyzja. Gdybym tylko trafił na tak dobrego mentora wcześniej, jestem przekonany, że szybciej wszedłbym na wyższy poziom.

Zajęcia są prowadzone z humorem i ogromną wiedzą z przekroju wielu języków programowania. Spora ilość zadań praktycznych i teoretycznych pomaga w utrwaleniu i zrozumieniu materiału. W razie moich wątpliwości czy problemów jeszcze nie było sytuacji, gdzie Krzysiek nie byłby w stanie podpowiedzieć jakie są praktycznie i sprawdzone rozwiązania na dane zagadnienia.

Szczerze polecam 🙂

Marcin

Uczę się u Krzyśka programowania w języku Java od prawie roku i postęp jaki poczyniłem przez ten czas daje do myślenia. Nie tylko jeśli chodzi o umiejętność pisania kodu, ale też o „myślenie w Javie”, a to naprawdę zasługa Krzyśka.

Kolejne zagadnienia są prezentowane w sposób uporządkowany, tak że mimo ich pozornej złożoności, organicznie rozszerzają to co do tej pory ćwiczyliśmy. Duża ilość świetnie przygotowanego pod względem dydaktycznym kodu, który jest pisany na zajęciach i który pozostaje jako najlepsza w swoim rodzaju notatka, do której wraca się wielokrotnie prawie zawsze znajdując wyjaśnienie nurtujących nas wątpliwości. Ogrom zadań które mimochodem wypełniają okresy pomiędzy lekcjami i pozwalają otrzaskać się z tym co było poruszane na lekcji. Co mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło to pytania teoretyczne przygotowujące nas do przyszłych rozmów o pracę oraz okresowe próbne rozmowy kwalifikacyjne – naprawdę pożyteczna rzecz!

A co do samego nauczyciela – Krzysiek jest naprawdę ciekawa mieszanką kompetentnego korepetytora, surowego pedagoga, a z drugiej strony bardzo luźnego i ludzkiego partnera w nauce. Gra w otwarte karty – od razu wykłada jakie są jego wymagania, ale także czego my możemy oczekiwać. Czyli na przykład, kontaktu prawie o każdej porze dnia, pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach i zagadnieniach oraz fachowej porady co do rozwijania swoich kompetencji.

Z czystym sumieniem polecam Krzyśka i jego kursy każdemu kto ma ambicję nauki programowania – na pewno się nie zawiedziecie!

Jacek

Od ponad roku, uczę się programowania w Javie z Krzyśkiem, zaczynałam prawie od zera. Jestem osobą z wykształceniem humanistycznym w trakcie zmiany branży. Zajęcia z Krzyśkiem pozwoliły mi rozwinąć moje umiejętności programistyczne w niesamowity sposób. Kiedy wracam myślami do początków nauki, nigdy nie przypuszczałam, że dzięki tym zajęciom uda mi się osiągnąć aż tak wiele.

Zajęcia przygotowane prze Krzyśka są doskonale dopracowane i ciekawe. Po każdych zajęciach dostajemy to samodzielnej pracy zadania teoretyczne i zadania praktyczne, pozwalające przećwiczyć dane zagadnienie. Krzysiek posiada olbrzymią wiedzę programistyczną i po każdych zajęciach cieszę się, że zdecydowałam się uczyć właśnie z nim.

Polecam zajęcia z Krzyśkiem każdemu kto chce się nauczyć programowania, raz a dobrze!

Ola

Uczę się z Krzysztofem programowania w języku Java. Krzysztof jest bardzo wymagającym nauczycielem co bardzo motywuje w pisaniu kodu. Jego kurs jest bardzo dobrze poukładany i zbilansowany. Na każdych zajęciach ma wszystko zaplanowane, każda minuta jest bardzo fajnie wykorzystana. Tłumaczy w sposób łatwy i zrozumiały, gdzie osoba początkująca taka jak ja jest w stanie wszystko zrozumieć. Wsparcie Krzysztofa odczuwam przez każdy tydzień – jeśli mam z czymś problemy podczas pisania kodu, mogę bez problemu spytać się Krzyśka o poradę i on zawsze znajdzie czas aby rzucić okiem na mój problem i napisać pewną wskazówkę która powinna rozwiązać mój dany problem. Oprócz pisania kodu są też prace teoretyczne które fajnie przygotowują do rozmowy kwalifikacyjnej. Podsumowując, jeśli jesteś początkującym lub na wyższym poziomie i chcesz zgłębić swoją wiedzę w jakimkolwiek języku to Krzysiek Ci zapewni/dostarczy wszystkie narzędzia aby poszerzyć Twoje horyzonty. Bardzo cenię i polecam współpracę z Krzyśkiem!

Konrad

Z zawodu jestem prawnikiem. Ponad rok temu podjąłem decyzje o próbie przebranżowienia się. Wtedy postanowiłem odezwać się właśnie do Krzysztofa, z którym jestem od początku mojej przygody z kodem. Zacząłem od zerowej wiedzy, a dzięki Krzyśka bardzo skutecznym umiejętnościom uczenia, udało mi się zrozumieć i sprawnie pisać kod w Javie. Miałem już styczność z innymi kursami, ale organizacja i ilość materiałów do pracy u Krzysztofa powodują, że jest to zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego spotkałem. Trzeba zaznaczyć, iż jest on wymagający, a zadań praktycznych i teoretycznych jest bardzo dużo, dzięki czemu kursy w KMprograms są świetnym wyborem dla każdego, kto naprawdę chce nauczyć się pisania kodu i odkrywać najświeższe tajniki programowania. Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem mogę polecić Krzyśka!

Wojtek

Bez wątpienia jeden z najlepszych trenerów jeśli chodzi o dziedzinę programowania.

Patrząc na te wszystkie opinie to ciężko dodać od siebie coś nowego. Próbowałem zajęć z wieloma rożnymi trenerami i korepetytorami ale jakość zajęć z Krzyśkiem to zupełnie inny poziom. Maksymalna możliwa ilość wiedzy przekazana w ciągu godziny w jasny i zrozumiały sposób a następnie solidny pakiet zadań, który pomaga to wszystko utrwalić. Nie chcę się za bardzo rozpisywać, po prostu polecam się zapisać na szkolenie – doskonała inwestycja.

Natomiast tą opinią chciałem głównie podziękować. Ostatnio, po roku wspólnych zajęć, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Nazajutrz rano dostałem telefon z ofertą 🙂

Dzięki wielkie Krzysiek! 🙂

Jacek

Z nauką programowania jest jak z matematyką. Możemy znać teorię lecz bez pracy włożonej przez nas nie rozwiążemy danego problemu. Z pomocą tu przychodzi nam Krzysiek. Zapewnia nie tylko szeroki wachlarz materiałów i zadań które pomagają pojąć dane zagadnienie ale gdy jest potrzeba będzie tym “surowym nauczycielem od matematyki” który zawsze tyle wymagał, ale po latach wspomina się go jako osobę która nauczyła nas najwięcej.

Serdecznie polecam Krzyśka każdemu kto chcę rozpocząć bądź poszerzyć swoją wiedzę z programowania 5/5!

Paweł

“Z jakim przestajesz, takim się stajesz”, na własnym przykładzie mogę potwierdzić, że trzymając z Krzyśkiem stajesz się lepszy w swojej branży. Jest to osoba rzetelna i profesjonalna. Dysponuje ogromną i bezwzględnie aktualną wiedzą. Potrafi dokręcić śrubę i wie jak to robić. Zawsze otwarty na pomoc w problemach, które nie są bezpośrednio związane z kursem. Przy tym wszystkim bardzo “w porządku” i wyluzowany. Polecam zajrzeć na kanał KM Programs na youtube, żeby zrozumieć z kim tutaj mamy do czynienia.

Miłosz

Uczę się programowania Java u Krzyśka od pół roku i z pełną satysfakcją mogę powiedzieć, że był (i nadal jest) to dla mnie czas bardzo produktywny. Moja wiedza została wzbogacona nie tylko pod kątem teoretycznym, ale również praktycznym, ponieważ ilość zestawów zadań przygotowanych przez Krzyśka zadowoli nawet tych najbardziej wymagających uczniów.

Oprócz ściśle określonego programu, który realizujemy zajęcia po zajęciach, jestem również odpowiednio przygotowywany pod kątem rekrutacji w czasie naszych specjalnych spotkań poświęconym zagadnieniom tego typu. Krzysiek jest bardzo cierpliwy, zwrócić się można do niego o pomoc z dowolnym problemem, na który odpowie w sposób, który zrozumie się na każdym poziomie zaawansowania.

Krzysiek, to osoba z dużą wiedzą, która jest chętna na rozmowę na dowolny temat poświęcony programowaniu.

Serdecznie polecam i wystawiam w pełni zasłużone 5/5!

Jan

Współpracę z Krzyśkiem rozpocząłem przygotowując się do matury. Na spotkaniach przerabialiśmy ogromną ilość materiału z teorii jak i z praktyki. Mając praktycznie zerowy kontakt z programowaniem w parę miesięcy byłem w stanie przygotować się na tyle aby osiągnąć bardzo solidny wynik.

Pół roku temu zdecydowałem się na podjęcie kursu przygotowującego do pracy jako Junior Java Developer. Ogromne natężenie pracy skutkuje tym, że jestem w trakcie szukania pracy. Realizujemy projekty, które lądują na GitHubie i potwierdzają zdobyte umiejętności, a wiedza teoretyczna pokrywa się z pytaniami na rozmowach rekrutacyjnych.
Zdecydowanie polecam współpracę z Krzyśkiem!

Kacper

Już od ponad roku uczestniczę w kursie programowania w C++ prowadzonego przez Krzyśka.
Zajęcia przygotowane są bardzo fachowo. Wszystko dokładnie omówione, zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Pomiędzy kolejnymi spotkaniami zdobytą wiedzę utrwalić można dzięki obszernej bazie dodatkowych zadań i pytań. Wiedza zdobyta na zajęciach sprawdzana jest na próbnych rozmowach o pracę. Spotkania odbywają się w swobodnej i przyjaznej atmosferze, wszystkie przykłady są dogłębnie tłumaczone oraz zawierają komentarze, aby po spotkaniu można było przeanalizować kod ze spotkania raz jeszcze. Jeżeli napotkamy na jakiś problem, jest on szczegółowo omawiany na najbliższym spotkaniu, tak by móc rozwiązać go we własnym zakresie.
Krzysiek to osoba z profesjonalnym podejściem do tematu, zarażająca swoją pasją. Niewątpliwie jest osobą bardzo kompetentną, o obszernej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, która zawsze jest na bieżącą z nowinkami programistycznymi.
Chciałbym serdecznie podziękować Krzyśkowi za genialne i owocne spotkania.

Cezary

Udało się! Zaczynając od zera, jako laik, nie mając wcześniej styczności z programowaniem, zdobyłem pracę jako Młodszy Programista Java.

Jeżeli chodzi o Krzyśka jest sumiennym, bardzo cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem, ale co najważniejsze potrafił skutecznie zarazić mnie pasją do programowania i zmotywować do ciężkiej pracy.

Dzięki ciężkiej pracy mojej i Krzyśka, dzięki temu że kurs jest wg. mnie przygotowany perfekcyjnie pod względem potrzeb rynku i przygotowania do rozmów o pracę przyszedł moment, że bez problemu pomyślnie przeszedłem 4 rozmowy o pracę i to ja decydowałem, do której firmy ostatecznie pójdę.

Dla każdego kto się zastanawia czy po kursie z Krzyśkiem dostanie pracę, moja odpowiedź brzmi: TAK, warunkiem jest cierpliwość, i systematyczność, trzeba po prostu słuchać się Krzyśka i robić to, co mówi Krzysiek, a praca będzie 🙂

Podsumowując, wybranie nauki programowania, wybranie Krzyśka jako mentora było najlepszą decyzją w moim życiu, jeżeli chodzi o moją karierę zawodową 🙂

Paweł

Z Krzyśkiem pracuję już ponad kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli jest taka konieczność. Wyczerpująca ilość teoretycznych jak i praktycznych zadań. Pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć.
Pełen profesjonalizm i super nauczyciel. Gorąco polecam. 🙂

Maciek

Już od paru miesięcy mam przyjemność uczestniczyć w zajęciach z programowania w C++ z Krzysztofem i mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolona z trybu zajęć i rezultatów. Po odbyciu paru lekcji można łatwo stwierdzić, że jest on profesjonalistą, a do tego pasjonatem programowania. Zróżnicowanie zadań i intensywność nauki jest spora. Zawsze jest co robić – od pytań teoretycznych do zadań praktycznych. Jeżeli napotkamy jakiś problem to jest on omawiany na następnej lekcji tak, aby dać radę rozwiązać go samemu. Do tego Krzysztof jest zawsze na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie programowania. Dzięki temu masz pewność, że to czego się uczysz jest stosowane przez rynek IT. Zajęcia z Krzysztofem polecam w 100% każdemu kto chce rozpocząć naukę programowania.

Sylwia

Moja współpraca z Krzysztofem rozpoczęła się około 2 lat temu, po ukończeniu studiów. Nie umiałem wtedy znaleźć pracy jako programista. Po około 3 miesiącach korepetycji dostałem 3 miesięczny staż, który przerodził się w 2 letnią współpracę. Przez 2 lata przerobiliśmy cały kurs Java, kończymy obecnie kurs spring aplikacje webowe oraz wedle potrzeb przeskakujemy też do zagadnień frontendowych, ponieważ kurs jest całkowicie indywidualny, elastyczny i dopasowany do moich potrzeb i zmian na rynku pracy. Cały kurs, zadania domowe te praktyczne i teoretyczne, sumiennie realizowane z tygodnia na tydzień w 100% przygotowały mnie na wejście w ogromny świat IT. Postanowiłem sprawdzić swoje umiejętności, wziąłem udział w 3 rozmowach rekrutacyjnych, wszystkie zakończyły się sukcesem. Firmy wręcz przebijały swoje oferty bym przyszedł do nich pracować. Dlatego z tego miejsca serdecznie chciałem jeszcze raz podziękować Krzysztofowi za naszą współpracę, którą mam zamiar kontynuować jak najdłużej to tylko możliwe. Z całego serca polecam kursy programowania km-programs dla początkujących jak i doświadczonych programistów. Natomiast sam Krzysztof to nie zwykły korepetytor po godzinach, a porządna firma, człowiek z pasją, który chce i potrafi przekazywać swoją wiedzę innym, jednocześnie bardzo motywując do działania i ciągłego rozwoju!

Krzysztof

Dotychczas miałem okazje brać już lekcje u innych korepetytorów jednak to dopiero lekcje z Krzyśkiem wypracowały u mnie systematyczną naukę. Sprawił, że wziąłem się do pracy oraz nabrałem motywacji. Jest osobą cierpliwą, ale jednocześnie wymaga dużo, dzięki czemu nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Przekazuje ogromną ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz egzekwuje ją na próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które jednocześnie dają nam przedsmak prawdziwej rozmowy. Dostarcza masę zadań teoretycznych i praktycznych i wymusza na uczniu samodzielną systematyczna naukę. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś chce poszerzyć swoją wiedzę z programowania albo nauczyć się go od podstaw to nie ma lepszej osoby niż Krzysiek! Łatwo na pewno nie będzie, ale pasja z jaką uczy zaraża i motywuje do ciężkiej pracy, która daje ogromne efekty.
Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez Krzysztofa!

Adrian

Mam przyjemność już od paru miesięcy uczestniczyć w zajęciach programowania prowadzonych przez Krzysztofa. Jestem w stu procentach zadowolony z obecnego trybu, metodyki i rezultatów. Można po krótkim czasie rozpoznać, że człowiek ma kontakt z osobą, która w swojej profesji znajduje pasję i stara się ją przekazać drugiej osobie. Tak jest właśnie z nauką programowania w wykonaniu Krzysztofa – po prostu człowiek po odbyciu paru lekcji ma pewność że po drugiej stronie jest pasjonat i profesjonalista w jednej osobie. To co najbardziej do mnie przemawia to indywidualne podejście, które jest dostosowywane do danej osoby. Nauka jest intensywna, ilość zadań bogata i różnorodna. Ale każdy napotkany problem spokojnie można omówić na kolejnym spotkaniu krok po kroku, aby dać radę go rozwiązać stopniowo samodzielnie i mieć z tego radochę.
Początkowo podjąłem samodzielną naukę programowania, ale z obecnej perspektywy widzę, że podjęcie nauki indywidualnej było najlepszym rozwiązaniem pod względem oszczędności czasu i jakości przekazywanej wiedzy. W krótkim czasie człowiek orientuje się, jak spore kroki poczynił w tej dziedzinie. To co jeszcze do mnie przemawia to to, że Krzysztof jest ciągle na bieżąco z nowymi rozwiązaniami w dziedzinie programowania i rozwijanych technologii. Dzięki temu człowiek ma pewność że to czego się uczy znajdzie zastosowanie i jest wykorzystywane przez świat i rynek IT który nieustannie gna do przodu.
Szczerze polecam każdej osobie, która pragnie rozpocząć lub poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie programowania zajęcia z Krzysztofem.
Pozdrawiam Karol.

Karol

Od dłuższego czasu planowałem skupić się na nauce jednego z języków programowania i dzięki Krzyśkowi i jego lekcjom udało mi się to. Od ponad pół roku uczę się Javy i w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć zarówno o prowadzącym, jak również o sposobie w jaki przeprowadzane jest szkolenie.
Krzysiek jest osobą bardzo zaangażowaną w zajęcia, wymagającą, ale jednocześnie cierpliwą i wyrozumiałą. Na kursie przyswajam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dzięki zadaniom, które muszę wykonać przed każdą kolejną lekcją. Są one sprawdzane co tydzień i omawiane jeśli napotkałem jakikolwiek problem z rozwiązaniem zadania.
W 100% polecam kursy z Krzyśkiem, każdy może wybrać taki, który go interesuje i na pewno nie pożałuje tej decyzji!

Marek

Polecam szkolenie z Krzyśkiem!
Potrafi zarażać pasją do programowania, jak również zmotywować do ciężkiej pracy. Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci zdobyć pracę jako programista, nie masz się nad czym zastanawiać – myślę, że zajęcia z Krzyśkiem to najlepszy sposób na osiągnięcie Twojego celu.
Szkolenie prowadzone przez Krzyśka składa się z:
1. Cotygodniowej dawki teorii
2. Licznych zadań praktycznych
3. Próbnych rozmów o pracę
4. Dodatkowych materiałów udostępnianych na YouTube
Podsumowując, Krzysiek potrafi bombardować informacjami i zadaniami z każdej strony, dzięki czemu jego kurs jest tak skuteczny, a podczas rozmowy o pracę nie zostaniesz niczym zaskoczony.

Daniel

Krzysztof jest sumiennym, cierpliwym i bardzo zaangażowanym nauczycielem, który doskonale zna się na tym czego naucza. Jeżeli ktoś chce zostać programistą to otrzyma od Krzysztofa pełne wsparcie w dążeniu do celu. Poprzez wypracowany sposób nauczania (zadania programistyczne, zadania teoretyczne, próbne rozmowy rekrutacyjne) jest w stanie przygotować każdego kto chce programować do pracy w tym zawodzie. Równocześnie jest wymagający i motywujący do dalszego działania. Jeżeli jesteś gotowy do pracy nad sobą oraz szukasz osoby, która jest na bieżąco z technologiami używanymi w branży i pomoże Ci w nauce – to nie wahaj się, tylko kontaktuj się z Krzyśkiem.

Lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze poprzez skype i pulpit zdalny. Jeżeli zastanawiasz się czy ta forma nauki jest dla Ciebie to zapewniam, że niczym się nie różni od spotkań face-to-face. Dla mnie jest nawet wygodniejsza.

Szczerze polecam! 6/5 gwiazdek!

Michał

Uczę się z Krzysztofem 5 miesiąc i już od samego początku przekonałem się że w kwestii podjęcia przyszłej pracy (w moim przypadku przebranżowienia) to była najlepsza decyzja w życiu. Jeśli programowanie sprawia Ci frajdę i potrzebujesz po prostu osoby która w jak najbardziej efektywny sposób wskaże Ci drogę, którą podążać to lepiej trafić nie można. Krzysztof w ciągu godziny jest w stanie przekazać OGROMNĄ ilość wiedzy, która wystarcza potem do rozwiązywania prac domowych i zaczęcia myślenia jako ‘programista’. Każda minuta korepetycji jest wykorzystywana w 100%, nie ma miejsca na niepotrzebne rzeczy (mam doświadczenie z innym korepetytorem, ciężko to skomentować ale osoba bez pasji i odpowiedniej motywacji do nauczania takiej jak Krzysztof nie jest w stanie w odpowiedni sposób czegokolwiek nauczyć) wystarczy wziąć się do pracy, a efekty przychodzą bardzo szybko. Szczerze polecam każdej osobie która chce iść w tym kierunku, nawet jeśli Krzysztof nie jest w stanie znaleźć w danym momencie stałego terminu, nie wahajcie się ani chwili.

Łukasz

Krzysiek zdecydowanie zna się na tym co robi, jego podejście do nauczania jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jednocześnie jest osobą wymagającą i stawiającą praktyczne wyzwania, dzięki którym łatwo można zauważyć swoje braki i poprawić się w nauce. Osoba o ogromnej wiedzy i rzetelnym przygotowaniu dydaktycznym. Jak najbardziej godna polecenia. Nie ma znaczenia czy chcesz nauczyć się programować czy jesteś już na pewnym etapie, Krzysiek Ci pomoże.

Damian

Przed podjęciem decyzji, długo zastanawiałem się jaka forma nauki programowania będzie najefektywniejsza. W końcu zdecydowałem się aby nawiązać współpracę z Krzyśkiem. Była to jedna z lepszych decyzji. Krzysiek jest sumiennym nauczycielem. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze w bardzo przejrzysty i zrozumiały sposób. Po roku współpracy z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje z Krzyśkiem. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jak najdłużej. Polecam 🙂

Igor

Krzysztof jest profesjonalistą w nauczaniu, tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Świetnie przygotowuje nie tylko do pracy jako programista, ale także do rozmowy rekrutacyjnej. Bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mailowy przez cały dzień.
Serdecznie polecam!

Karol

Naprawdę POLECAM. Bardzo dobrze tłumaczy i zna się na rzeczy. Miło, przyjemnie i sympatycznie. Na początku studiów wydawało mi się że polegnę z programowania, ale z pomocą Krzyska nie miałem większych problemów.

Kamil

Gorąco polecam wszystkim, którym zależy na rzetelnym programiście. Krzysiek podaje świetne przykłady, które ułatwiają naukę programowania,
Nawet laik zaczyna rozumieć. W bardzo miłej atmosferze nauczysz się pisać programy szybko i skutecznie.

Mateusz

Gorąco polecam! Miałam styczność z paroma miernymi korepetytorami, ale na szczęście natrafiłam na Krzyśka i współpracujemy do dziś 🙂
To co mi się podoba to przede wszystkim świetne przygotowanie korepetytora, duża ilość różnych przykładów i praktyczne wykorzystanie teorii.
Widać po Krzyśku zaangażowanie w to co robi, korepetycje z nim to sama przyjemność i duża dawka informacji.
Każda lekcja ponadto kończy się kreatywną pracą domową, która pomaga w coraz lepszym pisaniu kodu w C. Dzięki Krzysiek 😀

Patrycja

Bardzo dobry fachowiec. W moim przypadku zamienił obowiązek zdania egzaminu w początek pasji jaką jest programowanie. Oprócz czystej teorii i ćwiczeń Krzysiek przytacza wiele zastosowań opartych na własnym doświadczeniu co sprawia, że widzę sens dalszej nauki.
Z dziedziny programowania praktycznie nie ma pytania, na które nie znałby odpowiedzi. Atmosfera na zajęciach przypomina rozmowę z dużo mądrzejszym kolegą. Punktualny, rzetelny, GODNY ZAUFANIA! Z pełną odpowiedzialnością polecam Krzyśka :)!

Bartek

Spróbowałem i nie zawiodłem się. Postanowiłem nauczyć się programowania od zera i dzięki wspólnym zajęciom jestem przekonany, że nie był to szalony pomysł.
Jestem nocnym koszmarem ścisłych umysłów – humanistą, który przez większość życia używał komputera do obsługi Worda i przeglądarki.
Po korepetycjach z Krzyśkiem jestem na drodze do zmiany branży ;D. Na początku trochę się bałem, że forma spotkań (przez skype’a) do mnie nie trafi.
Niepotrzebnie – jest wygodnie i przede wszystkim – bardzo merytorycznie. Dość powiedzieć, że teraz nie wyobrażam sobie innej formy nauki programowania ;).
Szczerze polecam!

Kuba

Dzieciak zaczął programować i rzeczywiście super mu to wychodzi. Zajęcia prowadzone w bardzo przystępny sposób. Pełen profesjonalizm.

Tata Kacpra

Bardzo dobry sposób nauki programowania, pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a zagadnienia są dokładnie
i bardzo jasno tłumaczone. Dzięki tym lekcją udało mi się zaliczyć semestr. Bardzo gorąco polecam 🙂

Klaudia

Gość jest niesamowity… W miesiąc czasu robi się z nim to co przez semestr na Informatyce… Wymagający, lecz przekazujący bardzo ciekawy sposób myślenia oraz podejścia do danego zagadnienia. Szczerze polecam.

Adam

Nauka z Krzysztofem to czysta przyjemność. Wszystko świetnie tłumaczone, masa ćwiczeń, kontakt o prawie każdej porze dnia. trudne zagadnienia stają się łatwe do zrozumienia. Jeśli jesteś gotowy na ciężką pracę (jest wymagający) to polecam go z czystym sumieniem. Fakt ciężko o wolny termin, ale warto poczekać bo nauka z Krzysztofem to super przygoda.

Mateusz

Uczę się z Krzysztofem od ok 6 miesięcy i chyba nie będę zbyt oryginalny pisząc, że jestem BARDZO zadowolony.
Wybór korepetytora podjąłem na podstawie dobrych opinii w internecie. Co zwróciło moją uwagę, to że Krzysztof ma 4 razy więcej opinii od reszty i na dodatek same 5ki. Pomyślałem, że albo to fake albo człowiek jest naprawdę mistrzem. Już po pierwszej lekcji wiedziałem: jest mistrzem w tym co robi – zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak i (co chyba jeszcze ważniejsze) umiejętność nauczania. Lekcję są świetnie zorganizowane i w super atmosferze-bez sztucznego „nadęcia”. Kiedy jest okazja pożartuje, jak macie kryzys w nauce-zmotywuje a jeśli naprawdę trzeba to „ochrzani” 😉

Ja naukę z Krzysztofem zaczynałem prawie od ZERA więc nie bójcie się swojego braku wiedzy-Krzysztof m.in właśnie z takimi ludźmi ma zajęcia. Po pół roku jestem na poziomie “rynkowego” Junior Java Developera właśnie dzięki niemu.
Wg mnie, żeby zostać programistą potrzebne są 3 czynniki:
1.Decyzja i chęć do podjęci tego wyzwania
2.Gotowość do ciężkiej pracy i ciężka praca sama w sobie
3.Narzędzie do nauczania jakim może być np kurs on-line, książki, studia, kursy programistyczne, korepetytor.

Jeśli jesteście gotowi na dwa pierwsze punkty to najlepszym wyborem na trzeci będzie Krzysztof a wiem co mówię ponieważ sam spróbowałem WSZYSTKICH opcji-ukończyłem równolegle jeden z popularnych kursów i powiem Wam, że nie ma co porównywać mrówki ze słoniem. TAK mam papierek, który na rozmowie o pracę mogę sobie wsadzić… do teczki ponieważ liczy się wiedza i umiejętności a te zdobyłem na lekcjach z Krzysztofem.

Jeszcze jedno na koniec-to najbardziej słowna, zorganizowana, terminowa osoba jaką znam a to jest rzadkość w dzisiejszym świecie ale pamiętajcie również, że osoby wymagające dużo od siebie wymagają też dużo od innych 🙂

Dawid

Uczę się od Krzyśka już 4 miesiące i z pewnością nie mogę powiedzieć, żeby był to czas stracony. Krzysiek to świetny nauczyciel – wymagający, cierpliwy i zawsze przygotowany a do tego bardzo sympatyczny facet. 🙂
Dzięki niemu moja nauka jest usystematyzowana i zarazem bardzo przyjemna. Kiedy z początku próbowałem uczyć się samemu często pojawiały się wątpliwości – za jaki temat zabrać się w następnym kroku, czy już dość dobrze rozumiem poprzednie zagadnienia, gdzie znaleźć jakieś zadania do przećwiczenia i człowiek często się zniechęcał. Teraz nie czuję się już jak zagubiona owieczka i mam pewność, że każdy dział zostanie przerobiony w odpowiednim stopniu.
Plan szkolenia jest konkretny i zawsze wiadomo co robić dalej. Poza tym Krzysiek oferuje całe tony zadań praktycznych jak i pytań rekrutacyjnych do samodzielnego przerobienia, wiec naprawdę nie sposób nudzić się na jego kursie. W razie wątpliwości zawsze można się z nim łatwo skontaktować – dostępny jest mailowo niemal całą dobę. 🙂
Materiały szkoleniowe są stale rozwijane i aktualizowane, więc widać ile Krzysiek wkłada pracy i serca by jego szkolenie było cały czas na najwyższym poziomie.
Patrząc wstecz widzę wyraźnie jak bardzo moje umiejętności i wiedza wzrosły po zajęciach z Krzyśkiem i jestem pewien, że wzrosną jeszcze bardziej w miarę dalszej współpracy. Nie żałuję ani złotówki wydanej na lekcje z nim i muszę przyznać, że decyzja o zajęciach u Krzyśka była przełomowa dla mojej nauki. Gorąco polecam lekcje z nim każdemu!

Paweł

Zacząłem szkolenie z Krzysztofem kilka miesięcy temu i na pewno nie żałuję tej decyzji. Pracuję już jako programista Javy i najważniejsze dla mnie jest to, że materiał jaki przerabiamy na szkoleniu pokrywa się z tym co robię w pracy. A to jest najważniejsze, że uczę się rzeczy które wykorzystuje się komercyjnie. Wiadomo program studiów zawsze jest opóźniony względem tego, jakie trendy obecnie są w programowaniu. A tu na szkoleniu, aktualizacja programu szkolenia odbywa się na bieżąco, tak by materiał do nauki był jak najświeższy. Zadań domowych jest dużo i trzeba na to poświęcić mnóstwo czasu, ale to jest normalne, bo chyba nikt nie wierzy w to, że można zostać programistą bez pisania mnóstwa linijek kodu.
Także bardzo gorąco zachęcam do korzystania z usług Krzysztofa, który skrupulatnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, ma bardzo duże doświadczenie i szeroką wiedzę w nauczaniu.

Tomek

Pan Krzysztof skromnie pisze o korepetycjach, a tak naprawdę trafiłem na wybitnego specjalistę, który bardzo cierpliwie tłumaczy wszystkie wybrane na początku przez nas zagadnienia.
Studia skończyłem już dawno i nie sądziłem, że w moim wieku będzie możliwa jeszcze efektywna nauka i to programowania. Okazało się, że dzięki odpowiedniemu podejściu i cierpliwości Pana Krzysztofa udało się.
Dziękuję i polecam!

Michał

Krzysztofie – dzięki Tobie marzenia się spełniają. Przychodzą mi do głowy te słowa, ponieważ nie wierzyłem, że będę w stanie pojąć te wszystkie terminy, komendy, zasady związane z językami programowania…
Dzięki Tobie to wszystko jest dostępne dla zwykłego śmiertelnika. Jeśli ktoś chce przebranżowić się w tempie błyskawicy lub nauczyć się programowania: POLECAM bez jakichkolwiek wątpliwości!

Podsumowując:
– Krzysztof: PROFESJONALISTA, cierpliwy, komunikatywny, przekazuje wiedzę w sposób EFEKTYWNY
– zajęcia: ogrom wiedzy, tematy wyczerpane w 100 %
– zadania: sami się przekonacie, ale jedno napisze nudzić się nikt nie będzie, za to ogromny PLUS

POLECAM!!!!!!!!

Kamil

Zaczęłam spotkania z Krzyśkiem 10 miesięcy temu, co mogę powiedzieć?

Najlepszy nauczyciel!

Zaczynaliśmy z kompletnego zera mojej wiedzy na temat Java, miałam dużo trudności ponieważ studiuje na kierunku technicznym, ale nieinformatycznym, a teraz jestem na stażu programistycznym w dużej firmie i przygotowuję się dalej z Krzyśkiem do nauki technologii potrzebnych mi do napisania pracy inżynierskiej :). Krzysiek również świetnie przygotowuje i weryfikuje wiedzę techniczną potrzebną przy rozmowach o pracę. Kontakt z korepetytorem wzorowy – wczesna, późna pora, nawet poza godzinami spotkań.

Z mojej strony dziękuję i polecam wszystkim!

Aleksandra

10 miesięcy temu wystartowaliśmy z Krzyśkiem od niemal zerowej wiedzy z Javy. Po tym czasie dostałem pierwszą pracę jako Junior!

W kursie wszystko jest na swoim miejscu. Przykłady są jasne i dobrze wytłumaczone a pytania teoretyczne, które dostawałem pokrywały się z pytaniami z rekrutacji. Oczywiście Krzysiek wysyła ich więcej. Poza tym pilnuje, żeby na nie dobrze odpowiadać – sam się o tym przekonałem. Projekty, które pokazywałem też były dobrze odbierane więc to powinno mówić samo za siebie. Są one rozbudowane i wymagają sporo czasu, ale za to fajnie wyglądają na GitHubie.

Polecam!

Paweł

Bardzo pozytywnie oceniam moją dotychczasową współpracę z Krzyśkiem. Elastyczne godziny spotkań dostosowywane do klienta, kurs wciąż się rozwija i ewoluuje. Serdecznie polecam dla ludzi wiążących przyszłość z zawodem programisty ! 😀

Szymon

Serdecznie polecam wszystkim osobom, zastanawiającym się nad rozpoczęciem nauki u wujka Krzyśka! Ostra nauka od zera do bohatera! Tak naprawdę wszystko co dobre, zostało już napisane we wcześniejszych komentarzach, więc nie będę się powtarzał. 🙂 Jedyne czego żałuję to tego, że nie da się sklonować Krzyśka, żeby można było częściej z nim współpracować.

Patryk

Jeśli rozważasz naukę programowania, to Krzysztof jest najlepszym wyborem!
Przede wszystkim Krzysztof świetnie przekazuje swoją wiedzę. Zajęcia z nim to sama przyjemność. Krzysztof kładzie nacisk zarówno na kodowanie jak i teorię, przygotowując tym samym do potencjalnych rozmów kwalifikacyjnych.
Zajęcia zapewniają także motywację do nauki, której w moim przypadku do tej pory nie wystarczało.
Serdecznie polecam!

Piotr

Uczę się od Krzysztofa już kilka miesięcy .. i będę się uczył ile się da!
Potrafi wszystko wyjaśnić. Naprawdę, nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane rzeczy rozrysuje, pokaże na przykładach, wyjaśni i wszystko stanie się jasne 🙂
Po korepetycjach u Krzyśka czuję się przygotowany na wszelkie rozmowy rekrutacyjne, a moje umiejętności pozwalają mi swobodnie posługiwać się Javą przy taskach w pracy 🙂
Jakby ktoś mnie zapytał jak nauczyć się dobrze Javy, od razu poleciłbym lekcje z Krzyśkiem 😉
Pozdro

Damian

Z perspektywy kilku miesięcy współpracy z Krzyśkiem, mogę polecić go jako najlepszego nauczyciela jakiego miałam. Jego zapał i zaangażowanie w każde zajęcia powodują, że z ochotą zabieram się za każde następne wyzwanie programistyczne, które mi zada (a tych zadaje sporo!). Z każdymi zajęciami poszerzam swoją wiedzę i – przede wszystkim – umiejętności programistyczne, a to dzięki temu, że Krzysiek potrafi zawsze cierpliwie i w prosty sposób wytłumaczyć mi wszelkie zawiłości oraz pracuje według opracowanego przez siebie programu, więc od razu idziemy dalej z materiałem według bardzo dobrze przemyślanego planu. Do tematów podchodzi kompleksowo, bo dodatkowo zadania domowe uzupełnione są sporą porcją materiału teoretycznego do przerobienia samodzielnie. Polecam w 100%!!!

Justyna

Zdecydowanie polecam naukę z Krzyśkiem! Już od pierwszych zajęć wiedziałem że będzie to długotrwała współpraca. Krzysiek jako nauczyciel jest bardzo cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Na zajęcia jest zawsze przygotowany, każde zagadnienie tłumaczy w sposób prosty, jasny, zrozumiały. Na kursie można liczyć na wiele zadań teoretycznych oraz praktycznych do samodzielnej realizacji w domu, co pozwala na utrwalenie wiedzy zdobytej na zajęciach. W razie jakichkolwiek niejasności można liczyć na pomoc poza godzinami spotkań. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że rozpoczęcie nauki z Krzyśkiem była moją najlepszą decyzją w życiu 🙂

Paweł

Z Krzyśkiem współpracujemy już od prawie ośmiu miesięcy i muszę przyznać, że jest na prawdę świetnym nauczycielem. Wcześniej właściwie nie miałem styczności z programowaniem i to dzięki niemu rośnie nowy programista 🙂 Krzysiek jest cierpliwy, ma olbrzymią wiedzę i dar jej przekazywania. Sam tworzy masę zadań, o różnym stopniu skomplikowania, dzięki czemu nowy adept sztuki programowania ma na czym ćwiczyć swoje umiejętności. Ocena musi być najwyższa, dzięki Krzysiek za wszystko!

Marcin

Dzięki regularnym spotkaniom z Krzyśkiem znalazłem swoją pierwszą pracę. Wiedza jest przykazywana w sposób jasny “łopatologiczny” + wiele, wiele zadań domowych żeby utrwalić zdobytą wiedzę. Zawsze spotkania są rzetelne i prowadzona na jak najwyższym poziomie oraz w luźnej atmosferze. Jeżeli czegoś nie rozumiesz to możesz śmiało pisać maile lub poczekać do spotkania i Krzysiek rozwieje wszelkie wątpliwości!!
Szczerze polecam!!!!!

Filip

W pierwszej kolejności chcę zaznaczyć, że współpraca z Krzyśkiem pozwoliła mi się przebranżowić i znaleźć pracę jako programista javy – takie było moje założenie, zrealizowaliśmy je w 100%.
Lekcje i wiedza przekazywane są w sposób zrozumiały dla zwykłego zjadacza chleba. Jeśli tak jak ja, nie miałeś nigdy styczności z programowaniem, to nic straconego, w ciągu niedługiego czasu będziesz w stanie nauczyć się na tyle dużo, aby podjąć pracę. Poza wszystkimi zaletami poznawania nowej wiedzy, Krzysiek jest też miłym gościem, z którym można pogadać na wiele tematów, ma ogrom cierpliwości i dużą chęć do pomocy. Także ten – nie wyobrażam sobie innej oceny niż 5 🙂

Karol

Świetny korepetytor! Wszelkie wątpliwości tłumaczy w sposób prosty i przystępny dla kursanta. Doskonały kontakt i podejście merytoryczne – jednym słowem: POLECAM!

Andrzej

Współpracuję z Krzysztofem od 7 miesięcy i już teraz wiem, że na C++ na pewno się nie skończy. Lekcje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze i zawsze na wysokim poziomie. Profesjonalista, zabawny, kulturalny z poczuciem humoru. Ciężko będzie znaleźć korepetytora, który sposobem prowadzenia zajęć, przekazem informacji i wiedzą dorówna Krzyśkowi.

Mateusz

Kiedy przybyłem do Krzysztofa nie umiałem za bardzo programować. Teraz jestem w stanie jakikolwiek temat programistyczny ogarnąć we własnym czasie. Zawsze był przygotowany i jeżeli coś nie wychodziło (przeważnie przez jakiś bug) to następnego dnia otrzymywałem mail z rozwiązaniem. Wszystkim mogę polecić Krzysztofa jeżeli szukają efektywnego nauczyciela.

Staś

Krzysztof jest jaki wszyscy widzicie – wspaniały. To prawdziwy wół roboczy tyrający od rana do nocy po to, żebyś TY zrozumiał co to do cholery jest INNER JOIN. Po pół roku nauki Krzysztof czasem dzwoni do mnie w nocy i zadaje losowe pytanie pokroju “czym się różni klasa abstrakcyjna od nieabstrakcyjnej”, ale dzięki temu maltretowaniu umiem napisać pętle for szybciej niż powiem Zdrowaś Mario. Jest ciężko, solidnie i kształcąco. Mam z tym kupę zabawy i jeszcze więcej pożytku, polecam!

Daniel

Jeżeli chcesz nauczyć się programować, to na pewno Krzysztof jest strzałem w dziesiątkę! Jest on zawsze przygotowany do zajęć i zaangażowany oraz skory do pomocy poza nimi. Jeśli sądzisz, że kiedykolwiek odwoła zajęcia – mylisz się! Czy godz. 7 rano, czy 22 – Krzysztof jest zawsze gotowy do nauczania kodu. Podejrzewam, że on w ogóle nie śpi. Sumienny, obowiązkowy oraz naturalny, nikogo nie udaje – po prostu to twój dobry, życzliwy i duuużo mądrzejszy kolega. Jego wiedza poparta jest też doświadczeniem zawodowym, co daje się odczuć podczas zajęć. Uważaj, bo nie będzie łatwo, ON zawsze ma w zanadrzu dziesiątki zadań, wiele przesyła po zajęciach, byś “nie nudził się” przed kolejnym spotkaniem.
Ponadto Krzysztof w odpowiedni, jasny i precyzyjny sposób potrafi przekazać swoją wiedzę tak, by trafiła do ucznia. Teraz najważniejsze: u osoby nauczającej ważna jest zarówno wiedza, jak i umiejętność przekazywania jej innym. Krzysztof – co rzadkie – łączy w sobie oba te elementy, więc nie szukaj dłużej – znalazłeś nauczyciela, który cię nie zawiedzie i doprowadzi najkrótszą drogą do celu, jaki sobie wyznaczyłeś!

Bartek

Z Krzyśkiem uczę się programować od czerwca. Przez ten czas moja wiedza i umiejętności znacząco się poprawiły. Krzysiek potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Jest znakomitym programistą i nauczycielem. Po każdej lekcji podsyła zadania do zrobienia, bo jak wiadomo nie ma lepszej nauki programowania niż klepanie kodu. Wszystkie niejasności i problemy są rozwiązywane na kolejnej lekcji. Ponadto jest dostępny cały czas pod mailem i telefonem.
Moim zdaniem żadna książka ani videokurs nie zastąpi nauki programowania z prywatnym nauczycielem. Jeśli marzy Ci się praca programisty, jesteś w stanie poświęcić trochę czasu na naukę, zgłoś się do Krzyśka a Twoje marzenie może się spełnić!

Miłosz

Gorąco POLECAM!
Świetny nauczyciel. Uczyłem się Javy na własną rękę, zawsze zdarzały się jakieś trudności i niejasności, brak zadań do ćwiczeń i człowiek się zniechęcał. Od kiedy zacząłem lekcje u Krzyśka wygląda to całkiem inaczej. Wszystko jest jasne i zrozumiałem. Jeżeli czegoś nie rozumiem to Krzysiek zawsze potrafi wytłumaczyć. Jeżeli ma się jakiś problem z zadaniem to po zajęciach zawsze można do niego napisać i dostaniemy odpowiedź Zajęcia są bardzo fajnie prowadzone. Krzysiek jest osobą miłą, charyzmatyczną, zajęcia prowadzi z Pasją.

Przemysław

Chyba wystarczy krótka informacja: dziś dzięki lekcjom Krzyśka (mój imiennik), zdałem świetnie maturę z informatyki – lepiej niż chciałem! A co najlepsze, ogarnął to ze mną w 7 miesięcy od zera. Bo mniej więcej w listopadzie, kończąc notabene studia muzyczne,wpadłem na szalony pomysł pójścia na studia informatyczne.
Pomocny, ma mnóstwo materiałów, poukładany plan nauczania i kompetencje. Polecam!

Krzysztof

Zajęcia z Krzyśkiem rozpocząłem mniej niż pół roku przed maturą z informatyki, praktycznie od zera i mimo krótkiego czasu nauki udało mi się dobrze zdać maturę i dostać na studia informatyczne. Każda lekcja prowadzona profesjonalnie i dostosowana do ucznia. Gorąco polecam.

Michał

Krzysiek jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem, a do tego niebywale rzetelnym nauczycielem. Organizuje, przygotowuje i przeprowadza zajęcia na naprawdę wysokim poziomie. Jest pełen profesjonalizmu, zawsze punktualny i gotowy rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w toku nauki. Co ważne udostępnia wiele dodatkowych materiałów, dzięki którym można lepiej przyswoić aktualnie przerabiany na spotkaniach materiał i właściwie przygotować się do kolejnych lekcji. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

Karina

Rozpoczęcie współpracy z Krzyśkiem jest jedną z lepszych decyzji jakie można podjąć chcąc rozpocząć swoją przygodę z programowaniem bądź szlifować dalej swoje umiejętności. Duży nacisk położony na zadania i praktykę, systematyczne prace domowe, dzięki czemu ma się ciągły kontakt z kodem. Krzysiek jest do tego pomocny, sympatyczny i posiada umiejętności dobrej prezentacji tematu. Najlepszą recenzją współpracy będzie to, że udało mi się zdobyć pracę w branży IT mimo, iż całe życie pracowałem w innej dziedzinie

Witek

Szczerze polecam zajęcia z Krzyśkiem. Współpracuję z Nim już 3 miesiące. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze. Wszystko zawsze dobrze wytłumaczone – jeśli zajdzie potrzeba nawet i 10 razy
Obszerne prace domowe o różnym poziomie trudności, co pomaga w utrwaleniu materiału z zajęć. Kontakt, np. w sprawie pomocy z zadaniem domowym, nawet o 4 nad ranem
Co tu dużo mówić – inwestycja warta swojej ceny

Jakub

Nic dodać, nic ująć. Profesjonalne podejście do ucznia, masa zadań domowych i bardzo sympatyczna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Krzyśkiem!

Wojciech

Polecam Krzysztofa wszystkim, którzy chcą się nauczyć programować. Wszystko wytłumaczone co do joty, mnóstwo zadań do ćwiczenia i luźna atmosfera zajęć. Uczę się od Krzyśka od 4 miesięcy i zanosi się na dłuższą współpracę

Stefan

Z Krzysztofem zacząłem się uczyć Javy od marca 2016 i Tak jak parę lat temu ktoś powiedziałby, że będę chciał pracować w IT i spodoba mi się szeroko pojęte programowanie to uznałbym to za kiepski żart. Dziś po paru miesiącach ze spotkania na spotkanie czuje, że wszystkie zagadnienia stają się coraz ciekawsze a godziny spędzone nad kodem przyniosły rezultaty jakich oczekiwałem jako laik i początkujący programista. Wszystkie spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, wszystkie przykłady zawierają komentarze tak aby po spotkaniu można byłoby przeanalizować kod ze spotkania. Krzysztof daje również duży nacisk na kwestie teorytyczne, które na rozmowie o pracę sa pewnikiem a bez ugruntowanej wiedzy nie odpuści i będzie pytał do skutku. Po każdej partii materiału do domu otrzymuje zestaw zadań, który musi być BEZWZGLĘDNIE rozwiązany W przypadku pytań lub problemów rozwiązujemy je na spotkaniu przy czym są możliwe konsultacje za pośrednictwem maila. Jeżeli nawet przez chwilę martwisz się, że te 80 zl/h to dużo i usługa nie jest tego warta, jesteś w błędzie. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki bo to najlepsza inwestycja jaka mnie do tej pory spotkała a wiedza, którą nabywa się podczas kursu szybko zaprocentuje w przyszłości w postaci dobrze płatnej pracy.
Gorąco polecam, Marcin!

Marcin

Swoje pierwsze zajęcia z Krzyśkiem rozpoczęłam już prawie dwa lata temu. Jako studentka informatyki, na początku traktowałam je tylko jako chwilową pomoc przy zaliczeniu jednego z przedmiotów. Rok później kiedy już myślałam, że może jednak źle oszacowałam własne zdolności informatyczne i zastanawiałam się nad zmianą kierunku studiów, postanowiłam dać sobie ostatnią szansę i ponownie skontaktować się z Krzyśkiem, z myślą, że jeśli on nie będzie w stanie mi pomóc, to już chyba nikt… Nie pomyliłam się, to była najlepsza decyzja!
Poziom i tempo nauki dostosował do moich potrzeb. Jest zawsze przygotowany do zajęć – posiada poukładany plan nauczania, który ciągle stara się udoskonalać, aby był jak najprostszy i łatwy do zrozumienia. Jego optymizm i zaangażowanie niejednokrotnie motywuje do pracy i rozwoju. Co za tym idzie, zadaje dużo pracy domowej, jednocześnie służąc radą przy jej rozwiązywaniu, często do późnych godzin nocnych. Niewątpliwie jest osobą kompetentną, o dużej wiedzy nie tylko z zakresu programowania, a co najważniejsze potrafi i chętnie dzieli się nią ze swoimi uczniami! To właśnie sposób nauczania zatrzymał mnie przy nim na dłużej.
Połączenie własnych chęci i pozytywnej energii Krzyśka może zdziałać cuda! Tak było w moim przypadku. Szczerze polecam!

Agata

Bardzo dobrze wydane pieniądze, inwestuje w siebie , a nauka online jest idealnym rozwiązaniem. Krzysztof, jako nauczyciel, jest bardzo zaangażowany, i wiem ze zależny mu niemal równie bardzo co mi, aby nasze wspólne zajęcia zaowocowały moja biegłą znajomością programowania języka Java Gorąco polecam!

Kasia

Polecam z czystym sumieniem. Próbowałem wielokrotnie samodzielnie rozpocząć naukę programowania lecz za każdym razem rozbijałem się o mur mało czytelnych i przejrzysty sposób napisanych poradników oraz książek. Postanowiłem spróbować ostatni raz ugryźć temat kodowania. Ku memu zdziwieniu okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują ważne tylko aby znaleźć osobę, która zna się na rzeczy. Taką właśnie osobą jest Krzysztof. Znajomość kilku języków programowania pozwala mu skutecznie wytłumaczyć nawet najbardziej opornej osobie każdą linijkę kodu podając przy tym mnóstwo przykładów, które niezbędne są do zrozumienia tematu. Przy tym jest cierpliwy i spokojny tłumacząc czasami jedną rzecz dwa albo trzy razy:), najważniejsze aby zrozumieć. Polecam naukę programowania z Krzyśkiem, to czysta przyjemność.

Kamil

Bardzo polecam zajęcia z Krzyśkiem. Współpracujemy od prawie 10 miesięcy, pomaga mi w nauce Javy od podstaw. Lekcję prowadzone są w sposób bardzo profesjonalny, pełne przygotowanie korepetytora. Lekcje są naprawdę ciekawe i poprzedzone wieloma praktycznymi przykładami dzięki czemu każde zagadnienie wyjaśnione jest w bardzo przyjazny i zrozumiały sposób. Natomiast bardzo dużym plusem jest nauka online przez skype co jest naprawdę dużym ułatwieniem. Bardzo gorąco zachęcam wszystkich, którzy mają wątpliwości co do nauki na odległość, ale z taką osobą, która zna się na rzeczy to sama przyjemność nauki, a przede wszystkim nie marnujesz czasu tylko skupiasz się na przyswajaniu wiedzy. 100% polecam naukę z Krzyśkiem.

Rafał

Krzysiek to profesjonalny nauczyciel. Bardzo dokładnie tłumaczy każde zagadnienie a przy najmniejszych wątpliwościach stara się je wytłumaczyć jak najdokładniej jest to możliwe, często nawet schodziłem z nim do poziomu Painta ;).
Każda lekcja przeprowadzona z maksymalną wydajnością i zakończona obszerną pracą domową. Z Krzyśkiem nudzić się nie da, każde kolejne zajęcia to coś nowego. Na bieżąco rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Mateusz

Ocena: 5/5
Na początku mojej przygody z programowaniem była to czarna magia. Od czasu jak skontaktowałem się z Krzyśkiem, wszystko to stało się o wiele prostsze. Świetnie tłumaczy, jest cierpliwy, wie jak naprowadzić żeby zrozumieć problem. Komunikacja z nim zawsze przebiega bezproblemowo, podsyła różne pomocne materiały, kiedy sam coś potrzebuje zawsze służy pomocną radą. Uczestnicząc w zajęciach z nim panuje miła i przyjemna atmosfera. Jeżeli nie jesteś z programowaniem za pan brat, polecam Krzyśka w 10000%.

Olek

Zdecydowanie Krzyśka polecam! Pracujemy razem od roku i zaskakujące dla mnie było jak dzięki niemu wpadłem w programowanie. Z zainteresowanie przerodziło się w towarzyszące mi niemal codziennie hobby, a dzięki temu wszystkiemu zauważalnie poprawiły się moje umiejętności matematyczne i algorytmicznego myślenia. Krzysiek zawsze potrafi wszystko genialnie wytłumaczyć i jakoś magicznie sprawia, że programowanie samo przyjemnie wchodzi do głowy.

Krzysiek

Polecam, przygotowywałem się z Krzyśkiem rok do matury i wszystkie zagadnienia są jasne i rozwiązuje je bez problemu. Wspaniały kontakt, możliwość zadawania pytań o każdej porze dnia i nocy! Mimo, że matura już za mną to nie kończę korepetycji, zaczynam kolejne kursy

Kuba

Krzysiek jest wspaniałym mentorem!
Naukę u Krzyśka rozpocząłem pół roku temu. Uważałem wtedy zagadnienia z programowania za trudne, zawiłe i skomplikowane ale już po pierwszych zajęciach okazało się że Krzysiek potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć nawet najcięższe zaganiania. Jest osobą kompetentną, konsekwentną i komunikatywną, dużo wymaga z korzyścią dla ucznia. Polecam !!!

Tomasz

Krzysiek Mistrzem! Gorąco polecam kursy u Krzyśka, dla każdej osoby, która ma problemy z programowaniem.
Rozpoczęłam kurs programowania w C, będąc po liceum, bez profilu informatycznego, o programowaniu nie wiedząc nic. Kilka miesięcy nauki, bardzo zaowocowało na moich ocenach z zajęć na studiach.
Krzysiek jest nie tylko wspaniałym nauczycielem, wykształconym człowiekiem, ale także osobą o świetnym charakterze!
Jeśli tylko wahasz się czy zadzwonić, wiedz, że tego nie pożałujesz, efekty będą na 100% !

Bardzo dokładnie i konkretnie przedstawiony materiał i duża ilość zadań praktycznych. Pracuję z Krzyśkiem już kilka miesięcy i widzę, jak moje umiejętności programowania rosną z tygodnia na tydzień. Polecam tego programistę, gdyż oferuje realną pomoc i wsparcie, a zajęcia przebiegają w pozytywnej atmosferze i w bardzo wygodny sposób przez Internet.

Jakub

W 100% polecam szkolenia z Krzyśkiem! Zajęcia przeprowadzane są w bardzo przyjemnej atmosferze, a zagadnienia tłumaczone są dokładnie. Po sposobie prowadzenia, zadaniach domowych i pytaniach w trakcie zajęć widać, że Krzyśkowi zależy na tym, aby jego uczniowie wyciągnęli z korepetycji absolutne maksimum.

Łukasz

Profesjonalny, posiada ogromną wiedzę, przesympatyczny, zabawny, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Z chęcią pomoże również w razie problemów na studiach. W razie pytań można pisać o każdej porze i szybko uzyskać odpowiedź.
Polecam 11/10

Agnieszka

5 gwiazdek na 5 to nawet za mało jeśli chodzi o korepetycje z Krzyśkiem. Polecam korepetycje u tego Pana, gdyż nie znam człowieka który jednocześnie świetnie programuje, ale także bezproblemowo przekazuje zdobytą wcześniej wiedzę.
Nie dość, że genialnie tłumaczy zagadnienia od tych prostszych – pętle for, do trudniejszych – klasy i obiekty, to jeszcze elastyczne godziny korepetycji sprawiają wrażenie, że w końcu znalazło się człowieka, który nauczy Cię programować.

Kuba

Nauka programowania u Krzyśka była najlepszą decyzją, jaką mogłem podjąć. Krzysiek podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie, zajęcia są ciekawe i zawierają mnóstwo przydatnych informacji. W razie problemów Krzysiek potrafi wyjaśnić w prosty sposób każde zagadnienie. Z lekcji na lekcję moja wiedza wzrasta i na pewno będzie to procentować. Dodatkowo Krzysiek ciągle szuka sposobów na dodatkowe zainteresowania uczniów zagadnieniami programowania i stara się zaszczepić tak zwanego „bakcyla”. Umiejętność programowania była tym, co zawsze chciałem opanować. Dzięki Krzyśkowi jestem pewien, że uda mi się to osiągnąć.
Polecam lekcje z Krzyśkiem z czystym sumieniem, na pewno ty też nie pożałujesz swojej decyzji.

Janek

Krzysiek to świetny mentor, na zajęciach panuje luźna atmosfera, a wiedza przekazywana jest w sposób bardzo zrozumiały. Trzeba przygotować się na intensywną pracę i dużo zadań do rozwiązania. Krzysiek zawsze rozwieje Wasze wątpliwości i odpowie na dodatkowe pytania. Jak najbardziej polecam!

Karol

Rozpoczęcie nauki programowania z Krzysztofem było bardzo dobrą decyzją. W pełni spełnia on moje wymagania, tj:
-jest zawsze przygotowany do zajęć,
-zajęcia zawsze zaczynają się punktualnie,
-zapewnia dużą dawkę wiedzy teoretycznej oraz zadań/projektów,
-zawsze odpowiada na e-maile/SMS-y,
-dopasowuje tempo pracy do indywidualnych możliwości klientów,
-bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia.
Wystarczą chęci i trochę czasu, a pracę jako programista masz gwarantowaną.

Igor

Szczerze powiedziawszy pracuje z Krzyśkiem już ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Dobre przygotowanie do zajęć oraz wielka chęć tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Dużo prac domowych co moim zdaniem jest dużą zaletą. Masa przykładów na zajęciach przez co widzimy co jak działa. W razie problemów szybka informacja zwrotna odnośnie problemu/jakiegoś zagadnienia. Polecam jak najbardziej.

Filip

Krzysztof jest osobą która wprowadza mnie w tajniki Javy, myślę że na tym nie skończy się nasza współpraca. Jest bardzo kompetentną osobą w tym temacie a zarazem bardzo cierpliwą, potrafi tłumaczyć do bólu aż nie zrozumiesz :). Ogromna ilość zadań do zrobienia którą przygotowuje zapewnia dodatkową rozrywkę na każdy dzień!(Przy ewentualnych pytaniach zawsze służy pomocą mailową/smsową 24/7 – Krzysztof chyba nie sypia i nie odpoczywa ). Zdecydowanie zasługuje na ocenę Bardzo dobrą.
Serdecznie polecam, zachęci Cię do programowania i nie będziesz żałował spędzonego z nim czasu.

Konrad

Naukę rozpocząłem od podstaw, wcześniej nie miałem styczności z programowaniem, ponieważ skończyłem studia humanistyczne. Szukałem osoby, która potrafi nauczyć, wyjaśnić i pokierować ku pracy programisty. Dzięki Krzyśkowi jestem na dobrej drodze aby to osiągnąć. Dzięki licznym zadaniom praktycznym i teoretycznym wiedza jest szybko przyswajalna. Polecam zajęcia z Krzyśkiem wszystkim, którzy chcą rozpocząć naukę lub poszerzyć wiedzę z programowania.

Roman

Naukę z Krzyśkiem rozpoczęłam niecały rok temu, kiedy potrzebowałam pomocy w zdaniu egzaminu z programowania. Kurs u niego był jedną z najlepszych moich decyzji. Egzamin zdałam, a ponadto poczułam chęć do nauki programowania. Krzysiek zawsze jest przygotowany do spotkania, tłumaczy każdy detal, w razie pytań/problemów zawsze odpowiada na maile i SMSy. Jest znakomitym programistą, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu nie mam już problemów z pisaniem kodu, nabrałam pewności i przychodzi mi to z dużą łatwością. Pełen profesjonalizm połączony ze świetnym poczuciem humoru i miłą atmosferą. Zdecydowanie polecam!

Anna

Krzysztof posiada ogromną widzę popartą umiejętnościami, chęć nauczania innych oraz ciągłą potrzebę samorozwoju. Z każdymi zajęciami zaraża swoją pasją do programowania coraz bardziej. Dostarcza ogromną ilość materiałów w postaci autorskich zbiorów zadań, przykładów algorytmów oraz ciekawych i niejednokrotnie podchwytliwych pytań. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy omawiane zagadnienia, porusza wyobraźnię i motywuje do samodzielnej zabawy z kodem. Sprawnie i rzeczowo odpowiada na pytania zadawane drogą mailową jak i sms-ową. Nauka z Krzysztofem to sama przyjemność.

Tomasz

Polecam szkolenia z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone w super atmosferze, wszystko jest tłumaczone prosto i konkretnie. Mnóstwo zadań praktycznych i pytań przygotowujących do rozmowy o pracę – w razie problemów kontakt mejlowy lub telefoniczny o każdej porze ? Gorąco polecam!

Asia

Nie podejrzewałem, że nauka programowania w moim wieku (a studia skończyłem już dawno) będzie możliwa. Dzięki Krzysztofowi niewielką ilość wolnego czasu jaką dysponuję z chęcią spędzam ucząc się tematów wcale niełatwych.Krzysztof pisze tu skromnie “udzielę korepetycji” – tak naprawdę to bardzo profesjonalny specjalista, który w dodatku ma ogromną łatwość jasnego przekazywania wiedzy. Jest perfekcyjnie zorganizowany i nie zna litości przygotowując niekończące się prace domowe a przy tym wykazując się umiejętnością dopasowania tempa (ale wciąż wymagającego) do uczącej się osoby.Krzysztof przekazuje wiedzę, dużo wymaga a przy tym potrafi sprawić, że człowiek zamiast przed telewizorem z jakiegoś dziwnego powodu siada przed komputerem i szturcha swoje szare komórki.

Marcin

Krzysiek to otwarty, wesoły osobnik, dzięki czemu szybko łapie się z Nim kontakt a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Każde spotkanie jest wykorzystane do ostatniej minuty. Krzysiek jest świetnie zorganizowany, a forma lekcji pozwala całkowicie skupić się na zrozumieniu tematu. Jest uważnym nauczycielem i dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do ucznia. Ogrom zadań praktycznych i teoretycznych nie pozwala się nudzić w okresie pomiędzy lekcjami Krzysiek to doskonały wybór dla tych, którzy naprawdę chcą się skupić na nauce i osiągnięciu celu. Krzyśkowe lekcje to takie “przyjemne z pożytecznym”. Gorąco polecam!

Agata

Nauka z Krzyśkiem to naprawdę czysta przyjemność (a ciężko sprawić żeby nauka była dla mnie czymś przyjemnym :D). Łatwość przekazywania wiedzy jest u niego niesamowita, a przy tym atmosfera na zajęciach jest naprawdę świetna :D. Krzysiek obdarowywuje człowieka sporą ilością zadań teoretycznych/praktycznych które pozwalają dobrze opanować materiał, a jeśli dalej nie będziesz rozumiał to na zajęciach pokaże Ci jak rozwiązać zadanie na wiele różnych sposobów, a ty będziesz w szoku (:o) jakie to proste :D. Idealnie dopasowywuje tempo nauczania do osoby, przez co nie będziesz się nudzić. Jest świetnie przygotowany na zajęcia i jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, to zawsze odpowie Ci na smsy/maile. Jeszcze pół roku temu, chciałem zrezygnować z nauki programowania teraz wszystko się zmieniło, jest moc i motywacja !:D. Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć Programować! 🙂

Alek

Profesjonalne, praktyczne podejście do programowania. Osobiście ilekroć próbowałem podjąć się samodzielnej nauki, w pewnym momencie zawsze rezygnowałem przytłoczony materiałem. Posiadanie dobrze przygotowanego nauczyciela, który wskaże nad czym trzeba popracować jest nieocenioną pomocą. Zdecydowanie polecam zajęcia z Krzysztofem!

Tomasz

Krzysiek to rewelacyjny nauczyciel ,który przenosi nauczanie na wyższy poziom. Dzięki niemu przyswajanie programowania to przyjemność i pewność, że uczysz się rzeczy przydatnych w praktyce. Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie, żebym nie uczył się pod okiem Krzyśka. Gorąco polecam.

Rafał

Przez długi czas szukałem odpowiedniego dla siebie kursu programowania. Z różnych powodów ciężko było mi się na któryś zdecydować (nie do końca pasujący program kursu, cena czy, też różne opinie w necie). Natrafiłem w końcu na Krzyśka – zadzwoniłem, zorientowałem się w temacie kursu i chwilę po rozmowie umówiłem się na pierwsze zajęcia. Szybko, bo praktycznie po dwóch spotkaniach wiedziałem, że to był strzał w „10”. Kurs przygotowany świetnie, każda godzina zajęć to naprawdę solidna dawka nowej wiedzy do przyswojenia. Do tego wszystkiego masa zadań teoretycznych i praktycznych do rozwiązania, które krok po kroku rozwijają umiejętność programowania. Jeśli chodzi o Krzysztofa to uwaga, bo zaraża pasją do programowania!! Same zajęcia – zawsze punktualnie, profesjonalnie, a jednocześnie w sympatycznej atmosferze. W kursie Javy uczestniczę od 3-ch miesięcy, ale zapowiada się na dużo dłuższą współpracę. Bezwzględnie polecam! Pieniądze zainwestowane w najlepszy możliwy sposób

Paweł

Zdecydowanie polecam kurs programowania z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Dane zagadnienie przedstawione jest od strony teoretycznej, a następnie praktycznej. Wszystko super uporządkowane i przekazane w bardzo przystępnej formie. Nawet najtrudniejsze kwestie po spotkaniu z Krzyśkiem okazują się zrozumiałe i logiczne. W ich pełnym opanowaniu bardzo pomagają zadnia zarówno teoretyczne jak i praktyczne, które otrzymujesz od Krzyśka. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić na tak kompetentnego nauczyciela. Moja ocena to 10/10. Polecam!!

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Krzysztofem. Rzetelny korepetytor, który oferuje obszerne kusy programowania ze sporą ilością zadań do przerobienia. Polecam!

Daniel

Serdecznie polecam! Już na początku Krzysiek pomógł mi wybrać od jakiego języka rozpocząć naukę. W ciągu pół roku doświadczyłam znaczącego wzrostu moich umiejętności programistycznych (rozpoczynałam jako ktoś, kto niby coś pisał ale gubił się w podstawach, obecnie dobrze sobie radzę z pisaniem prostych programów, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej i początek mojej przygody z Javą!). Dodam, że jako zapracowana młoda mama bardzo cenię dostępne godziny współpracy. Krzysiek jest elastyczny, jest też na bieżąco z nowymi technologiami, w każdej chwili mogę go zapytać o materiał już dawniej przerobiony lub o coś, co wzbudzi moje zainteresowanie. Kurs Javy z Krzyśkiem to najlepsza inwestycja, jakiej dokonałam na urlopie macierzyńskim

Joanna

Lekcje z Krzyśkiem to kompletny, dostosowany do potrzeb, umiejętności i czasu kurs – zadania domowe są na tyle trudne, że dają frajdę z samodzielnego, poprawnego wykonania. Jeżeli jednak się nie uda i zadanie wydaje się niemożliwe, Krzysiek na najbliższych zajęciach zrobi je w 5 minut, w kilku linijkach, wyjaśniając zawiły problem w prostych słowach. O samej popularności zajęć z Krzyśkiem może świadczyć fakt, że na zapisanie się musiałem czekać ponad rok, bo nie było wolnych miejsc. Czekanie i cierpliwość opłaciły się – teraz z tygodnia na tydzień rozwijam swoje umiejętności programowania, chociaż jeszcze pół roku temu, o programowaniu nie wiedziałem praktycznie nic.

Przemek

Krzysztof to jeden z najlepszych korepetytorów, których spotkałem w swoim życiu. Nie tylko posiada ogromną wiedzę w zakresie programowania, ale co ważniejsze potrafi się doskonale nią dzielić ze swoimi kursantami. Moduły szkolenia są świetnie poukładane i dostosowane do rynku pracy. Krzysztof aktualizuje moduły swoich kursów na bieżąco, dzięki czemu możesz być pewien, że na zajęciach poznasz najnowsze techniki oraz technologie. Na swoje miejsce wśród kursantów czekałem dobrych kilka miesięcy i powiem szczerze, że nie żałuję tego czasu. Jeśli miałbym poczekać kolejne miesiące, aby rozpocząć kolejny kurs z Krzysztofem bez zawahania bym się zapisał na listę oczekujących. Polecam wszystkim, którzy pragną rozpocząć przygodę z programowaniem, ale również tym, którzy chcieliby poszerzyć obecną wiedzę. Świetnie zainwestowany czas w naukę programowania!

Patryk

Polecam Krzyśka z całego serca! Na każde spotkanie jest dobrze przygotowany, a ponadto ma naturalny dar nauczania. Kurs bardzo dobrze przygotowany i przemyślany. Z lekcji na lekcje czuje się progres a między zajęciami mamy przygotowane masę zadań praktycznych oraz teoretycznych do wykonania. Najlepszym przykładem na to, że warto się u niego uczyć, jest długa kolejka w zapisach na jego kursy! Lecz naprawdę warto poczekać!!
P.S. Chciałem tylko dodać że po niespełna 6 miesiącach nauki z KM Programs dostałem prace jako młodszy programista. 🙂

Konrad

Jeżeli ktoś naprawdę chcę nauczyć się programować to właśnie Krzysiek jest odpowiednią osobą do tego zadania. Kompetentny, profesjonalny i miły. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów, jeżeli zaistnieje taka potrzeba ;). Co ważne pomoc można uzyskać również poza godzinami zajęć. Duża ilość prac domowych może wydawać się jedynym minusem, jednak systematyczne ich rozwiązywanie daje naprawdę duże i zaskakujące rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że programowanie może być zajęciem z serii miłe i przyjemne, a jednak
Po 9 miesiącach spotkań udało mi się znaleźć prace jako programista.
Serdecznie polecam zajęcia z Krzysztofem.

Michał

Dzięki Krzyśkowi, po kilku miesiącach nauki dostałem pracę jako programista będąc na studiach humanistycznych. Polecam z całego serca! Atuty pracy z Krzyśkiem: – intensywnie wykorzystany czas, – wiadomo, jaki jest plan nauki na kolejne zajęcia, – autorskie zbiory zadań praktycznych (bardzo wiele ciekawych, rozbudowanych zadań ), – dodatkowa pula pytań teoretycznych co kilka dni, do pracy własnej, – dostępność do dawania wskazówek w formie mailowej czy sms-owej niemalże 24h na dobę, – zawsze wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dostaję zanim skończę je zadać – Krzysiek stawia na szczerość w relacji uczeń – nauczyciel, przez co przez rzeczy, które już umiem, przechodzimy bardzo sprawnie, co uważam za duży plus. Do tego wszystkiego Krzysiek jest bardzo pozytywnym człowiekiem i choć jest wymagający, to po czasie zaczyna się go traktować jak dobrego znajomego, a nie nauczyciela. Negatywne strony pracy z Krzyśkiem: – brak.

Kamil

Polecam zajęcia z Krzyśkiem.Naukę rozpoczęłam w listopadzie 2015,a obecnie udało mi się już znaleźć pracę w zawodzie.
Bardzo rzetelna osoba,potrafi dobrze przekazać bardzo rozległą wiedzę.

Maja

Polecam zajęcia z Krzyśkiem, doskonały nauczyciel, po 1 doskonale potrafi wytłumaczyć, po 2, co wg mnie wcale nie mniej ważne, świetnie motywuje. Spotykam się z Krzyśkiem od wielu miesięcy, co dzięki temu zyskałem? Dostałem się do pracy, przekwalifikowałem z energetyka na programistę, zajęło to około 5 miesięcy ciężkiej pracy. Nie tylko prowadzi sztywny kurs, w razie problemów z programowaniem na studiach można na niego liczyć. Po zajęciach dostajesz zadania do zrobienia i pomoc Krzyśka pomiędzy korepetycjami.
Czas zajęć jest zawsze wykorzystany na maximum, 0 lania wody. Niektórych może zniechęcać wyższa cena niż u konkurencji, ale ta inwestycja jest warta swojej ceny, a poza tym szybko się zwróci.

Filip

Z Krzyśkiem rozpocząłem swoją przygodę z programowaniem. Na początku myślałem, że będzie to tylko doraźna pomoc potrzebna mi do zaliczenia zajęć, ale wiedza, zaangażowanie i sposób przekazywania informacji przez Krzyska zatrzymały mnie przy nim na dłużej.
Tępo nauczania dostosowuje do moich potrzeb, tłumaczy po kilka czy kilkanaście razy, jeśli zajdzie taka potrzeba i robi zawsze to w sposób najprostszy z możliwych.
Poza tym, że posiada ogromną wiedzę z programowania i niewątpliwie umie to przekazać, to co jest czasami ważniejsze, lubi to co robi i czerpie z tego satysfakcję, co się czuje. Dlatego motywuje do działania, daje prace domowe i stara się żeby wynieść z jego kursu, który ciągle udoskonala, jak najwięcej.
Ten nauczyciel ma jasny cel – przygotować swojego ucznia, żeby ten mógł po skończeniu nauki rozpocząć pracę. Aktualnie jestem po roku uczenia się programowania z Krzyśkiem i właśnie robię mój pierwszy krok w tę stronę i rozpoczynam staż jako programista JAVA. Wiem, że bez tego kursu, sam nie dałbym rady.
Jestem pewny, że jest tylko kwestią czasu zanim zdobędę etat.
Jeśli chcesz nauczyć się w przystępny i przyjemny sposób programowania i przygotować się do pierwszej pracy jako developer to szczerze polecam!

Jakub

Naukę z Krzysztofem rozpocząłem 6 miesięcy temu. Od samego począczku wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie gdyż do każdej lekcji zawsze jest doskonale przygotowany. Każde zagadnienie potrafi zrozumiale wytlumaczyć oraz jest otwarty na wszelkie pytania. Nasza współpraca zaowocowała znalezieniem pracy w branży IT. Zdecydowanie polecam lekcje z Krzysztofem.

Łukasz

Zanim poznałem Krzysztofa byłem co najwyżej mierny w programowaniu. Jestem studentem AGH i na moim wydziale zdolność tworzenia i implementowania kodu jest niezbędna do ukończenia studiów. Po roku spotkań z Krzysztofem moje zdolności programistyczne w Javie pozwoliły mi nie tylko przebrnąć przez studia ale także posiąść wiedzę wystarczającą do rozpoczęcia zawodu programisty. Spotkania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, gdzie prowadzący przedstawia problem w sposób przyziemny i zrozumiały – na zasadzie “Patrz jakie to proste”. Krzysztof motywuje do działania i samodoskonalenia swojej wiedzy i zdolności. Polecam z całego serca, nigdy nie sądziłem, że programowanie może być tak przyjemne.

Tomasz

Bardzo dobra metodyka nauczania, świetne podejście do tematu, wszytko tlumaczone językiem prostym i zrozumiałym, przez co człowiek od początku kursu czuje, że programowanie nie może być aż tak trudne. Dzieki Krzyśkowi dostałęm pracę po pół roku wspólnych korepetycji. Kurs jest bardzo intensywny, zadań domowych ogrom ale ma to wymierne efekty. Gorąco polecam !!!

Igor

Praca z Krzyśkiem pozwoliła mi nauczyć się o wielu aspektach programowania, od algorytmów, przez techniki programowania, do pisania czystego i rzetelnego kodu. Bez problemu poradziłem sobie z przedmiotami na studiach, mimo początkowych trudności, gdyż wcześniej nie miałem styczności z programowaniem. Co więcej, mimo ograniczonych możliwości czasowych, co do pracy nad kodem w domu, same spotkania z Krzyśkiem pozwoliły mi na pozytywne zaskoczenie pracodawcy i zdobyciu pracy na stanowisku java test developera. Bardzo często uzyskiwałem odpowiedzi na moje pytania, nawet o dosyć nietypowych porach dnia. Prawdziwy nauczyciel z powołania. Gorąco polecam!

Bartek

Krzysiek to NAJLEPSZY nauczyciel jakiego w ogóle miałem w życiu. Uczyłem się w szkole czy na studiach programowania i mur beton, nic nie umiałem, a z tymi lekcjami stała się magia, zacząłem rozumieć przekazywane mi informacje.
Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją świetnie oraz ciekawie przekazywać. Tłumaczy na różne sposoby tak długo, aż zrozumiem nowe zagadnienia. Sprawdzając sporą ilość zadań domowych (którą trzeba wykonać), podpowiada co zrobić by program był szybszy i prostszy. Wszystko z cierpliwością, uśmiechem   i profesjonalizmem.
Zaczynając od zera nauki Javy po 3-4 miesiącach dostałem się na praktyki. Zamierzam ukończyć cały kurs, a następnie zacząć uczyć się innych języków.
Jak uczyć się programowania to tylko u Krzyśka!!!

Kamil

Rozpoczęcie szkolenia z Krzysztofem odmieniło moje spojrzenie na świat IT, a konkretnie otworzyło mój umysł na programowanie. Po 3 miesiącach otrzymałem wymarzoną pracę jako programista! Krzysztof jest osobą pełną energii, która daje pozytywnego kopa do pracy i rozwijania się w kierunku IT. Do samych zajęć zawsze przygotowany perfekcyjnie, ma wielki talent dydaktyczny, a zagadnienia tłumaczy aż do skutku. Mnóstwo zadań praktycznych jak i teoretycznych, które utrwalają zdobytą na zajęciach wiedzę i pozwalają się rozwijać. Do każdego klienta podchodzi indywidualne, potrafi szczerze ocenić umiejętności i zwrócić uwagę na to co warto poprawić.

Krzysiek

Krzysztof to nauczyciel z pasją, świetnie przygotowany merytorycznie, bardzo dobrze tłumaczy. Organizacja kursu na wysokim poziomie! Lekcje są czystą przyjemnością. POLECAM! Po 3 miesiącach nauki z Krzysztofem dostałam pierwszą pracę jako młodszy programista. Jak chcecie dobrze zrozumieć programowanie to tylko z Krzysztofem!

Kasia

Regularną naukę z Krzyśkiem rozpoczęliśmy w październiku 2016 roku i na pewno tę współpracę będziemy kontynuować. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Krzysiek jest zawsze świetnie przygotowany, w przestępny sposób dzieli się z wiedzą i zawsze merytorycznie odpowie na nurtujące kwestie związane z programowaniem. Zadaje masę zadań domowych, dzięki czemu wiedza przekazana podczas zajęć zostaje utrwalona. Zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, przez co nauka jest o wiele przyjemniejsza. Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu w lekcje, po około 10 miesiącach współpracy podjąłem pierwszą pracę jako programista Java. Czy może być lepsza rekomendacja usług Krzyśka? Moja ocena lekcji to 5/5 i gorąca rekomendacja dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem.

Patryk

Zapisz się na KURS i zyskaj - licencja JetBrains na 6 miesięcy za darmo!