Menu Zamknij

Modele współpracy

modele współpracy KM ProgramsSzkolenia odbywają się w formie spotkań online trwających 60 minut. Na spotkaniach omówimy zagadnienia, które znajdziesz w planach szkoleń poniżej.

W trakcie szkoleń dostaniesz dużą ilość pytań teoretycznych oraz zadań praktycznych. Na kolejnych spotkaniach rozwieje wszelkie wątpliwości odnośnie teorii, jak również rozwiążemy zadania praktyczne oraz przeanalizujemy Twoje rozwiązania. W ten sposób uzyskasz postać aplikacji zgodną z wymogami, które spotkasz w projektach komercyjnych. W trakcie szkolenia przygotujemy dodatkowo rozbudowane projekty o charakterze komercyjnym, które później staną się mocnym punktem Twojego portfolio.

W ramach szkoleń zawsze możesz wrócić do zagadnień, z którymi masz problem lub ponownie zrealizować materiał szkolenia, który wcześniej był omówiony. Ilość spotkań zależeć będzie od tego, jak szybko poradzisz sobie z przedstawionymi zagadnieniami oraz problemami praktycznymi. Pamiętaj, działamy według zasady, że musisz nauczyć się programować, a nie tylko odbyć szkolenie.

Zawsze pomogę Ci poradzić sobie z każdym problemem programistycznym, który napotkasz w ramach szkolenia. Spotkania odbywają się przy użyciu komunikatora głosowego oraz aplikacji zdalnego pulpitu. Szczegóły techniczne omówimy podczas pierwszego darmowego spotkania organizacyjnego.

KM Programs jest w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych. Masz możliwość dofinansowania moich szkoleń!

 
Szkolenie możesz odbywać w kilku formach. Opisuję je poniżej.

Szkolenie indywidualne – on-line

W tej formie zawsze spotykam się z Tobą “jeden na jeden”. W ramach spotkań indywidualnych zrealizujemy zarówno zagadnienia teoretyczne jak i praktyczne. Terminy spotkań indywidualnych dostosuję elastycznie do Twojego grafika. Z powodu ogromnej ilości materiału do przyswojenia spotkania indywidualne odbywają się w dłuższych okresach czasu.

 

Szkolenie grupowe – on-line

Pozwala odbywać spotkania regularnie w określonych dniach i godzinach tygodnia. Na takim szkoleniu zrealizuję kolejne zagadnienia kursu oraz zaprezentuję rozwiązania zadań praktycznych i problemów teoretycznych. W tej formie zawsze wiesz kiedy odbędzie się kolejne spotkanie i możesz regularnie realizować kolejne punkty szkolenia.

W formie spotkań grupowych dodatkowo realizuję wybrane zagadnienia z planów szkoleń. Nie musisz wtedy odbywać całego szkolenia tylko zapisujesz się na grupę, która przerabia konkretny fragment szkolenia. Zapytaj mnie, jakie obecnie wybrane tematy realizowane są w ramach tej formy szkoleń.

 

Szkolenie hybrydowe – on-line

Jest to najbardziej intensywna oraz najbardziej elastyczna i efektywna forma szkolenia.

Łączy zalety szkolenia grupowego oraz indywidualnego. W tej formie szkolenia posiadasz regularny termin grupowy oraz termin indywidualny, który dopasuję elastycznie do Twojego grafiku. Na spotkaniach grupowych omówię kolejne punkty szkolenia i zaprezentuję rozwiązania zadań praktycznych. Na spotkaniach indywidualnych w formie „jeden na jeden” przeanalizujemy i rozwiążemy wszystkie problemy praktyczne oraz teoretyczne, które pojawią się w trakcie Twojej nauki.

 

Napisz do mnie i zapytaj mnie o wolne terminy ☺

 

 

Zapisz się na KURS i zyskaj - licencja JetBrains na 6 miesięcy za darmo!