Menu Zamknij

FAQ

1.Czy moje szkolenia wymagają doświadczenia w programowaniu?

Szkolenia przeznaczone są dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Możesz rozpocząć naukę od samych podstaw. Jeżeli masz już pewne doświadczenie w zakresie programowania, określimy Twój poziom i zdecydujemy, od którego etapu szkolenia rozpoczniemy współpracę.

2.W jakiej formie odbywają się szkolenia?

To jak wygląda nasza współpraca zostało opisane na stronie Tak wygląda nasza współpraca. Zapraszam do zapoznania się z jego treścią.

3.Ile czasu trwa szkolenie?

Długość szkolenia zawsze zależy od tego, jak szybko realizujesz zlecone zadania i projekty.
W przypadku nauki programowania należy zawsze dokładnie opanować konkretny etap szkolenia, żeby później skutecznie wykorzystać go przy kolejnych, bardziej zaawansowanych zagadnieniach.
Systematycznie realizuj kolejne zadania i projekty, a sam będziesz zaskoczony tym, jak szybko udało Ci się przygotować do pracy programisty.

4.Czy otrzymam dostęp do materiałów? W jakiej formie?

W ramach szkolenia gwarantuję bardzo dużą ilość zadań praktycznych oraz teoretycznych. Baza zadań i aplikacji do realizacji jest ciągle
aktualizowana. Dostaniesz również dostęp do nagrań ze spotkań grupowych. Dodatkowo serdecznie zapraszam Cię na mój kanał na YouTube, na którym znajdziesz bardzo dużo ciekawych nagrań, uzupełniających wiedzę z zakresu oferowanych przeze mnie kursów. Możesz również zapisać się na mój newsletter. Dzięki temu co tydzień otrzymasz porcję nowych informacji ze świata IT.

W każdej chwili możesz również zapisać się na platformę online, gdzie możesz zacząć naukę języka Java od zaraz tutaj: Platforma kursów online.

5.Który kurs jest dla mnie?

Jeżeli nie wiesz, który kurs wybrać, napisz do mnie. Razem wybierzemy kurs dopasowany do Twoich potrzeb.
W ramach spotkań możesz odbywać kilka kursów równolegle. Zapoznaj się z aktualną ofertą moich kursów.

6.Czy po zakończeniu kursu zostanę programistą lub
programistką?

Jeżeli będziesz systematycznie odpowiadać na pytania teoretyczne, rozwiązywać zadania praktyczne oraz przygotujesz z moją pomocą profesjonalne portfolio, możesz skutecznie starać się o pracę.
Od strony merytorycznej będziesz świetnie przygotowany na rozmowę kwalifikacyjną i możesz zdobyć pracę, podobnie jak inne osoby biorące udział w moich szkoleniach. Przeczytaj ich opinie na mój temat.

7.Jaka jest cena spotkania i jak odbywają się płatności?

Aktualne ceny zajęć oraz sposób dokonywania płatności zostały szczegółowo opisane na stronie – tak wygląda nasza współpraca: https://km-programs.pl/modele-wspolpracy/

Zapisz się na KURS i zyskaj - licencja JetBrains na 6 miesięcy za darmo!